به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
ضیافت افطار سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل با حضور شماری از وزیران و مقامات بلندپایه افغانستان شامگاه یکشنبه برگزار شد.
کد خبر: ۸۸۱۶۹
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳ - 20June 2016

ضیافت افطار مقام‌های ارشد افغانستان در سفارت ایران برگزار شد

به گزارش گروه بینالملل دفاع پرس، در این ضیافت به مناسبت ماه مبارک رمضان، شماری از وزیران کابینه دولت وحدت ملی و «محمد محقق» معاون رئیس اجرائی دولت افغانستان حضور داشتند.

معاون رئیس اجرائی و وزیران امور مهاجرین، حج و اوقاف، آموزش عالی، مبارزه با مواد مخدر، دادگستری و راه و حمل و نقل، در این ضیافت با «محمدرضا بهرامی» سفیر و «علیرضا حاجیزاده» معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل در فضائی صمیمی به گفتوگو و تبادل نظر درباره اوضاع منطقه و روابط ایران و افغانستان پرداختند.

سردار «محمود رضا پورمنصور» رابط مبارزه با مواد مخدر ایران و افغانستان در این ضیافت با وزیر مبارزه با مواد مخدر افغانستان در باره همکاری های دوجانبه برای مبارزه گستردهتر تهران – کابل با مواد مخدر و مشارکت ایران در تجهیز اردوگاه معتادان در کابل گفتوگو کردند.

برخی از کارشناسان سیاسی و اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل نیز با مسئولان دستگاه های مرتبط با حوزه کاری خود به رایزنی پرداختند.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل هفته گذشته نیز به مناسبت ماه مبارک رمضان ضیافت افطار را با حضور اعضای مجلس نمایندگان و سنای افغانستان نیز ترتیب داده بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها