به روز شده در: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
دفاعی و امنیتی
دفاعی
سردار سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم عراق نهایت محبت، عشق و مهمان نوازی خود را نشان دادند و ما از تک تک آنها تشکر می‌کنیم، دست‌ها و خاک کف پاهایشان را می‌بوسیم، امیدواریم در سلامت و امنیت باشند ما نیز در کنار آنها هستیم.
ارتش به خود می‌بالد که از نظام در برابر تهدیدات دشمن دفاع می‌کند
امیر نصیرزاده:
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: امروز ارتش ما به خود می‌بالد که با کارکنانی مکتبی و انقلابی از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر تهدیدات دشمنان دفاع می‌کند.
خدمت به ملت ایران و مردم آزاده جهان در اربعین را وظیفه خود می‌دانیم
سردار پاکپور:
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه در هر رخدادی نیروی زمینی سپاه جزو اولین واحدهای پشتیبانی کننده حاضر در صحنه است، گفت: خدمت رسانی به ملت مسلمان و انقلابی ایران و مردم مسلمان و آزاده جهان را وظیفه خود می‌دانیم.
فرمانده کل ارتش با صدور پیامی از وزیر دفاع و دست‌اندرکاران و سازندگان جت تمام ایرانی «یاسین» تقدیر کرد.
خط تولید جت «یاسین» به زودی کار خود را آغاز می کند/ «یاسین» از دو موتور توربوجت برخوردار است
امیر بنی‌ طرفی:
رئیس‌ سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: خط تولید جت پیشرفته «یاسین» به‌زودی کار خود را آغاز می‌کند.
ساخت جت آموزشی «یاسین» نماد شکست تحریم‌هاست/ «یاسین» نیازهای آموزشی نهاجا را تأمین می‌کند
امیر حاتمی:
وزیر دفاع گفت: هواپیمای «یاسین» به‌عنوان  نماد بارز و  افتخارآمیز در شکست و  بی‌اثر کردن تحریم­­‌ها، پیام بسیار روشنی را به نظام استکبار منعکس خواهد کرد.
جت «یاسین» برابر نیازهای نیروی هوایی ارتش ساخته شده است
امیر نصیرزاده:
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: جت آموزشی یاسین دقیقا مطابق با نیازهای آموزشی نهاجا ساخته شده و از آن در مقطع آموزش پیشرفته خلبانان استفاده خواهد شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و هیأت همراه از روند توسعه حرمین مطهر حضرت امیرالمومنین (ع) در نجف و امام حسین (ع) در کربلا بازدید به عمل آورد.
نیروی هوایی با تمام توان و امکانات آماده خدمت‌رسانی به زوار اربعین است
امیر نصیرزاده:
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه، نیروی هوایی با تمام توان و امکانات خود آماده خدمت‌رسانی به زوار اربعین است، گفت: هواپیمای C۱۳۰ با ۵۰ تخت بیمارستانی سیار، از تهران جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به زائرین عازم فرودگاه ایلام و مرز زمینی مهران شد.
آغازگر جنگ علیه ایران پایان دهنده آن نخواهد بود/ بصیرت قطب‌نمای حرکت در فضای غبارآلود فعلی است
امیر سیاری:
رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه بصیرت قطب‌نمای حرکت در فضای غبارآلود فعلی است، گفت: دشمن می‌داند اگر آغازگر جنگی علیه ایران اسلامی باشد، قطعا پایان دهنده آن نخواهد بود.
صفحه  از ۱۷۵۰
پربیننده ها