به روز شده در: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۵
دفاعی و امنیتی
دفاعی
تمرین مقابله با تهدیدات ترکیبی در رزمایش اقتدار نزاجا/ رکوردگیری تاکتیک‌های نوین رزمی
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا که به‌منظور ارزیابی تیپ‌های متحرک هجومی و واکنش سریع نزاجا به مدت ۲ روز در سواحل مکران و در راستای مقابله با تهدیدات ترکیبی و رکوردگیری تاکتیک های نوین رزمی نزاجا انجام گرفت با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده به کار خود پایان داد.
منافقین به شدت مخالف ماندن ارتش بودند/ شهید کلاهدوز معتقد به لزوم شکل‌گیری سپاه بود
فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش:
امیر نجفی گفت: شهید کلاهدوز تا زمانی که شهید شد، قائم مقام سپاه بود و یکی از کسانی بود که معتقد بود باید در نظام جمهوری اسلامی سپاه پاسدارانی با این ماموریت‌هایی که لازم است انقلاب را حفظ کند باید تشکیل شود.
اقتدار نیرو‌های مسلح باعث عقب‌نشینی دشمنان شده است
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر صباحی فرد گفت: اقتدار و بالندگی نیرو‌های مسلح باعث شده دشمنان انقلاب اسلامی مجبور به عقب نشینی از مواضع بی پایه و اساس خود شوند.
پیام تبریک سرلشکر باقری به فرمانده معظم کل قوا
در پی برگزاری رزمایش‌های موفقیت‌آمیز نیروهای مسلح صورت گرفت؛
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح طی پیامی برگزاری موفق رزمایش‌های ارتش و سپاه در دی ماه سال ۱۳۹۹ را به محضر مبارک فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) تبریک گفت.
هزینه تسلیم در برابر دشمنان بیشتر از هزینه ایستادگی در برابر آن‌هاست
وزیر دفاع:
امیر سرتیپ حاتمی گفت: تجربه جمهوری اسلامی در طول ۴ دهه نشان داده است که هزینه تسلیم در برابر قدرت‌های زورگو به مراتب بیشتر از هزینه ایستادگی در برابر آن‌هاست.
هشدار رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به آمریکا و ارتجاع منطقه/ انهدام اهداف دریایی با موشک‌های بالستیک دوربرد
اخبار دفاعی امنیتی در هفته‌ای که گذشت؛
عملیات راهبردی موشک‌های بالستیک دوربرد ضدناو‌های متخاصم، هشدار رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به نیرو‌های فرامنطقه‌ای و برگزاری رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا ازجمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
تدبیر فرمانده کل سپاه برای تقویت اقدامات سپاه و بسیج علیه کرونا در مازندران
مسئول روابط عمومی کل سپاه خبر داد؛
سردار شریف گفت: با تدبیر فرمانده کل سپاه، تقویت اقدامات سپاه و بسیج برای غلبه بر شرایط کرونایی در استان مازندران مورد تأکید قرار گرفته است.
ارتش جمهوری اسلامی انقلابی و معنویت‌محور است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت‌الاسلام محمدحسنی گفت: خداخواهی کارکنان و فرزندان ارتشی غیور نشان‌دهنده این است که ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی انقلابی و معنویت‌محور است.
اجرای طرح «ام‌البنین» در وزارت دفاع/ افتتاح مجتمع فرهنگی خدماتی بانوان کوثر توسط «نپاجا»
در هفته سی و ششم از چهل‌سالگی دفاع مقدس صورت می‌گیرد؛
در هفته سی و ششم از چهل‌سالگی دفاع مقدس، طرح «ام‌البنین» در وزارت دفاع اجرا و مجتمع فرهنگی خدماتی بانوان کوثر توسط نیروی پدافند هوایی ارتش افتتاح می‌شود.
کدخداپرستی به جای خداپرستی، بزرگترین آفت جامعه جهانی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت‌الاسلام محمدحسنی با تاکید بر اینکه بزرگترین آفت جامعه جهانی، کدخداپرستی به جای خداپرستی است، گفت: رزمایش‌های مقتدرانه اخیر ارتش، ثمره خودباوری است و این رزمایش‌ها غرور مثبت ملی را در جامعه ارتقاء بخشیده است.
صفحه  از ۲۰۸۱
پربیننده ها
آخرین اخبار