به روز شده در: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
دفاعی و امنیتی
دفاعی
ایران پیام امنیت خلیج‌ فارس را به جهان مخابره کرد
سردار افشار:
رئیس هیئت عالی اندیشه‌ورزی سپاه گفت: ایران در رزمایش پیامبر اعظم ۱۴ این پیام را مخابره کرد که قادر است امنیت خلیج فارس را تامین کند.
آماده حمایت همه‌جانبه از جبهه مقاومت هستیم/ دشمن به‌دنبال نهادینه کردن نا امنی در منطقه است
امیر حاتمی در مراسم افتتاح سراسرنمای مقاومت:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با تمام وجود از جبهه مقاومت حمایت می‌کنیم تا ظلم و جنایت را در منطقه و جهان ریشه‌کن کنند.
جلسه ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد
با حضور سرلشکر باقری؛
جلسه ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروهای مسلح برگزار شد.
انتقام خون سردار سلیمانی به آرمان تبدیل شده است/ مقاومت تا آزادسازی قدس شریف ادامه دارد
سردار سلامی در مراسم افتتاح سراسرنمای مقاومت:
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مشعل مقاومت همچنان در دست سردار سلیمانی قرار دارد و مقاومت همچنان در مسیر نورانی که او افتتاح کرد، با شتابی بیشتر جریان پیدا کرد و حتی انتقام خون این سردار عزیز به یک آرمان تبدیل شده است.
نقش شهید سپهبد سلیمانی در پایان حکومت خود خوانده داعش/ اجرای برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی
سرلشکر باقری در مراسم افتتاح سراسرنمای مقاومت مطرح کرد؛
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: اگر حضور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش نمی‌بود و اگر همراهی و همدلی فرماندهان با ملت و حاکمیت سوریه و عراق محقق نمی‌شد و حمایت و فتوای مرجعیت نبود، قطعا حاکمیت این کشور‌ها در دست داعش و امثالهم بود.
تلاش ما ایجاد امنیت همه جانبه برای مردم است
رئیس سازمان اطلاعات سپاه:
حجت‌الاسلام طائب با قدردانی از اقدام مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر، گفت:‌ تلاش همه ما ایجاد امنیت همه جانبه برای مردم و ایران عزیز است.
پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش اهدا می‌شود
با موافقت فرماندهی معظم کل قوا؛
پرچم و نشان «فداکاری» با پیشنهاد ارتش و ستاد کل نیرو‌های مسلح و موافقت فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش اهدا می‌شود.
نقش دانشگاه جنگ ارتش در طراحی عملیات‌های بزرگ دوران دفاع مقدس
بخش دوم/ دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
نقش اساتید دافوس در طرح‌ریزی عملیات‌های بزرگی دوران دفاع مقدس چون ثامن‌الائمه، طریق‌القدس، فتح‌المبین، کربلای ۶، والفجر ۴ و عملیات بیت‌المقدس سبب گرایش نیرو‌های بیشتری برای گذراندن دوره‌های آموزشی فرماندهی و ستاد در سطح نیرو‌های مسلح شد.
ایران به برکت خون شهدا به یکی از قدرت‌های بلامنازع تبدیل شده است
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
دریادار حسین خانزادی گفت: برکت خون شهدا جمهوری اسلامی ایران را به یکی از قدرت‌های بلامنازع در منطقه و جهان تبدیل کرده است.
برخورداری ایران از نیروی دریایی در مقیاس جهانی
معاون هماهنگ‌کننده نداجا عنوان کرد؛
امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی گفت: جمهوری اسلامی ایران قادر است نیروی دریایی مقتدر در مقیاس جهانی داشته باشد و حتی ملت‌ها و دولت‌های منطقه را در تأمین امنیت، همراه خود کند.
صفحه  از ۱۹۴۶
پربیننده ها
آخرین اخبار