به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۵
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
«زن، زندگی، آزادی»؛ شعار جبهه باطل علیه شعائر دینی جامعه
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
جبهه باطل با سردادن شعارهای پررنگ و لعاب نظیر «زن، زندگی، آزادی» و نشانه رفتن «حجاب و عفاف» در جامعه، سعی کرده تا در راستای تقابل با جبهه حق، «حیا» زنان و «غیرت» مردان را از آن‌ها بگیرد تا در مراحل بعدی از همین طریق، فسادهای اخلاقی و اجتماعی دیگری را در جامعه اسلامی ما رواج دهد.
آیین بزرگداشت «روز تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
دبیر مجمع هماهنگی مراکز تاریخ پژوهی و بانک‌های اسنادی ایران (مهتاب)، از برگزاری نخستین مراسم بزرگداشت «روز تاریخ نگاری انقلاب اسلامی» خبر داد.
منافقین اقدامات گسترده‌ای برای تخریب منافع ملی و راهبردی ایران انجام می‌دهند
پژوهشگر مطالعات سیاسی:
«تفرشی» گفت: منافقین در راستای تخریب منافع ملی و راهبردی ایران اقدامات گسترده‌ای انجام می‌دهند و متاسفانه نمی‌توان منكر اثرات آن‌ها در این راستا شد كه در ناآرامی‌های اخیر شاهد حضور این تروریست‌ها بودیم.
سندی از مبارزات مرحوم «عباس شیبانی» در نهضت انقلاب اسلامی
مرحوم «عباس شیبانی» سال ۱۳۴۳، به خاطر فعالیت‌های سیاسی یا به زعم ساواک اقدامات «مضره»، به شش سال حبس محکوم شد.
سنگ قبور شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) رونمایی شد+ تصویر
با حضور رئیس مجلس؛
مراسم رونمایی از سنگ قبور شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در این حرم مطهر برگزار شد.
منطقه بر اراده «ایران قوی» استوار است/ شکست پروژه کف خیابانی کردن اعتراضات مردمی
عضو شورای راهبردی جبهه مردمی بیانیه گام دوم انقلاب:
«هاشمی فشارکی» گفت: آمریکا دیگر بازیگر منطقه نیست و منطقه بر اراده «ایران قوی» استوار است؛ بنابراین از آن‌جایی که این موضوع برای آمریکایی‌ها خوشایند نیست، آن‌ها به‌دنبال برهم زدن اتحاد ملی در ایران هستند.
افزایش «سواد رسانه‌ای» جامعه، نیازمند کار جهادی و انقلابی
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
بدون‌شک آگاهی بیشتر افکار عمومی در برابر حملاتی که علیه اعتقادات و آرمان‌های این مرز و بوم در رسانه‌ها و فضای مجازی صورت می‌گیرد، نیازمند افزایش سطح «سواد رسانه‌ای» در جامعه است؛ بنابراین «سواد رسانه‌ای» باید به‌عنوان یکی از عرصه‌های «جهاد تبیین» قرار گیرد.
انقلابی‌گری جهادگران فاطمی، از توزیع بسته‌های معیشتی تا مقابله با کرونا
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
تیپ آل‌محمد (ع) همگام با برگزاری مرحله اول و دوم رزمایش جهادگران فاطمی، اقدام به توزیع بیش از هزار بسته کمک‌معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند کرده است و در عرصه‌هایی نظیر مقابله با کرونا و کمک به آسیب‌دیدگان سیل و زلزله و... نیز خدمات بی‌منت و جهادی را به مردم ارائه داده‌ است.
اکانت‌های غیرواقعی «مجاهدین خلق»؛ منشأ بیشترین شایعات در ایران
مدیرعامل انجمن «نجات» عنوان کرد؛
«خدابنده» گفت: یک هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای مجاهدین خلق هرروز پشت رایانه هستند و هر کدام با دَه‌ها اکانت غیرواقعی، امنیت روانی ایرانیان را هدف قرار داده‌اند و منشأ بیشترین شایعاتی که ایران را هدف قرار داده است، آن‌ها بوده‌اند.
شادی مردم در خیابان؛ از اتحاد زیر پرچم سه‌رنگ ایران تا سیلی به دشمن
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
دشمنان انتظار داشتند که ملت ایران از تیم ملی فوتبال کشور خود حمایت نکند یا این‌که بتوانند از حضور مردم در خیابان‌ها پس از پایان رقابت با تیم ملی ولز سوءاستفاده کنند؛ اما پس از کسب پیروزی توسط تیم ملی فوتبال ایران، کوی و برزن‌ شهر‌ها در حمایت از میهن، سه‌رنگ و البته به‌تعبیری دیگر یک‌رنگ شدند.
صفحه  از ۸۲
پربیننده ها
آخرین اخبار