به روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
بیانیه گام دوم انقلاب، حصر تبلیغاتی دشمن را می‌شکند
گام دوم/ نشست معنویت و اخلاق در گام دوم انقلاب (۳) / «احمد اسلامی»:
«احمد اسلامی» با تأکید بر این‌که مولفه‌هایی که از داخل بیانیه گام دوم انقلاب استخراج می‌شود، در شکست حصر تبلیغاتی دشمن در فضای رسانه‌ای تأثیر به‌سزایی دارد، گفت: برخلاف این بیانیه که افکار را به سمت یک آینده مطلوب می‌برد، نگاه رسانه‌های غربی نسبت به ما، سیاه‌نمایی از وضعیت آینده است.
انتقاد «ابتکار» از یک بام و دو هوای جوامع غربی در برخورد با مسائل حقوق بشری
در همایش «جنگ، مهاجرت و اثرات آن‌ها بر زنان، خانواده و محیط زیست» مطرح شد؛
معاون رئیس جمهور در امور زنان با اشاره به اینکه امروز رژیم صهیونیستی در منطقه ما سلاح هسته‌ای دارد و آمریکا هم این سلاح را به کار برده است، گفت: این درحالی است که این کشورها، سال‌هاست که جمهوری اسلامی ایران را به دلیل احتمالی که درباره دستیابی آن به سلاح هسته‌ای می‌دهند، تحت فشار قرار داده‌اند که این فشار‌ها بر روی بیماران و مهاجران اثر مستقیم دارد.
همایش «جنگ، مهاجرت و اثرات آن‌ها بر زنان، خانواده و محیط زیست» برگزار شد
همایش «جنگ، مهاجرت و اثرات آن‌ها بر زنان، خانواده و محیط زیست» با حضور جمعی از اندیشمندان داخلی و خارجی در تهران برگزار شد.
گام دوم/ نشست معنویت و اخلاق در گام دوم انقلاب (۲) / «مصطفی بیات» عنوان کرد؛
«مصطفی بیات» گفت: از بیانیه گام دوم انقلاب، ۷۷ مؤلفه را احصاء کرده‌ایم که در موضوعات فرهنگی قابل استفاده است، از این ۷۷ مؤلفه به هفت مؤلفه کلان رسیده‌ایم که عبارتند از: «علم و پژوهش»، «معنویت و اخلاق»، «اقتصاد»، «عدالت و مبارزه با فساد»، «استقلال و آزادی»، «عزت ملی و روابط خارجی» و «سبک زندگی».
«زنان» محور عینیت بخشیدن به بیانیه گام دوم/ رهبر انقلاب مسأله‌ زن و خانواده را جزو مسائل درجه‌ یک کشور می‌دانند
گام دوم/ نشست معنویت و اخلاق در گام دوم انقلاب (۱)/ سید محمد موسوی:
استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند که «مسئله‌ زن و خانواده برای کشور، جزو مسائل درجه‌ یک است»؛ بنابراین اگر این هسته مرکزی معنویت اصلاح شود، طبیعتا جامعه نیز اصلاح خواهد شد.
عکس/ «دونالد ترامپ» به زباله‌دان تاریخ پیوست!
مردم تهران در راهپیمایی «روز مبارزه با استکبار جهانی» در اقدامی نمادین، رییس جمهور آمریکا را به زباله‌دان تاریخ انداختند.
سرانجامِ مذاکره با آمریکا از نگاه مردم/ خیابان‌هایی که سرشار از شعور انقلابی شد
روایت خبرنگار دفاع‌پرس از راهپیمایی ۱۳ آبان در تهران؛
یکی از راهپیمایی‌کنندگان تهرانی گفت: ما نمی‌توانیم از کشوری که روزگاری ما را غارت می‌کرد، توقع داشته باشیم که حلّال مشکلات اقتصادی‌مان باشد؛ آن‌ها نفت ما را می‌بردند و گندمی که می‌خواستند در دریا بریزند را به ما می‌دادند؛ حالا چگونه می‌توانیم از چنین مستکبرانی توقع داشته باشیم که دل‌شان برای ما بسوزد؟
حضور «ترامپ» در راهپیمایی ۱۳ آبان+ عکس
همزمان با برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، مردی که ماسک «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا را بر صورت خود زده بود در این راهپیمایی حضور یافت که اقدام وی با واکنش‌های مختلف مردم همراه بود.
تجلی خشم و انزجار جوانان تهرانی از آمریکا+ تصاویر
دانش‌آموزان مناطق مختلف تهران با حضور در راهپیمایی و حمل پلاکارد‌هایی با موضوع جنایات آمریکا انزجار خود را از سیاست‌های ضد بشری آمریکا در مقابل کشور‌های جهان اعلام کردند.
آتش زدن پرچم «آمریکا»، «اسراییل» و «انگلیس» در راهپیمایی روز 13 آبان+ تصاویر
مردم انقلابی حاضر در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، پرچم‌های «آمریکا»، «انگلیس» و «اسرائیل» را آتش زدند.
صفحه  از ۳۹
پربیننده ها