به روز شده در: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
شهیدی که آغازش، پایان هیمنه پوشالی آمریکا شد
آمریکا ابرقدرتی که تا همین چند دهه قبل، شاهی را می‌برد و شاهی را می‌آورد، الان کارش به جایی رسیده که تمام حیثیت خود را و رژیم جعلی محبوبش را در یک کفه ترازو گذاشته و یک رزمنده تنها با دست خالی و بی‌اسلحه، حتی بدون لباس رزم را در یک کفه دیگر.
«۱۲ فروردین» طلیعه ظهور قدرت نوینی در جهان به‌نام «انقلاب اسلامی» است
در بیانیه «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» مطرح شد؛
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت ۱۲ فروردین، «روز جمهوری اسلامی» نوشت: در ۱۲ فروردین، جهان تحت تأثیر سلطه و سیاست‌های ابرقدرت‌های شرق و غرب، تدریجا نشانه‌هایی از یک واقعیت گریزناپذیر را فهمید و خود را مهیای درک ظهور قدرت نوینی در هندسه قدرت جهانی به نام انقلاب اسلامی کرد.
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت همسر حاج محمود لولاچیان
حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت همسر حاج محمود لولاچیان را تسلیت گفتند.
«انقلاب اسلامی» چهارچوب جدیدی را در مناسبات دنیا ساخت
حضرت امام خمینی (ره) در صحیفه خود، در فواصل و سخنان مختلفی به تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پرداخته‌اند که از منظر هستی‌شناسی منبعی بسیار قوی و مستدل برای بازشناسی چیستی انقلاب اسلامی است.
نوروز و پایداری فرهنگی در مقابله با کرونا
یادداشت/ داود عامری
روزی که کرونا رفت، به دیدار هم خواهیم رفت. راست است که می‌گویند تا چیزی را از دست ندهید، قدرش را نمی‌دانید و امسال از اینکه نوروز به دیدن عزیزان نرویم، حس سخت دوری به انسان دست می‌دهد، اما این یک مسوولیت اجتماعی است که ما بخاطر حفظ سلامتی همدیگر، سبک و روش عادت‌شده خود را عوض می‌کنیم.
مقابله با کرونا؛ صحنه رویارویی تفکر انقلابی و غیر انقلابی
دوران دفاع مقدس که امروز به‌عنوان مظهر حماسه‌گری ملت ایران شناخته می‌شود، نمونه موفق تفکر انقلاب است و چنانچه کسی بخواهد در هر عرصه‌ای ایثارگری کند، رفتارهای او از رزمندگان دوران دفاع مقدس تأسی می‌گیرد که نمونه آن را امروز در ایثارگری‌های پرستاران در عرصه مبارزه با کرونا شاهد هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس درگذشت والده سردار محمدتقی عصار را تسلیت گفت
در پی درگذشت والده مکرمه رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس،‌ خبرگزاری دفاع مقدس پیام تسلیتی صادر کرد.
سردار «کارگر» درگذشت والده مکرمه سردار عصار را تسلیت گفت
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی درگذشت والده مکرمه سردار عصار را تسلیت گفت.
خروش همافران نیروی هوایی ارتش طاغوت در پی توهین به امام خمینی (ره)
بخش آخر/ نقش نیروی هوایی ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی؛
بیعت کارکنان نیروی هوایی در روز پنج‌شنبه نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷ با امام خمینی (ره) در مدرسه «علوی»، خشم نیروهای گارد جاویدان را برانگیخت و باعث شد تا آن‌ها با حضور در مرکز آموزش‌های هوایی، کارکنان نیروی هوایی را سرکوب کنند.
حاج‌قاسم راه شهادت را بست!
داوودآبادی در صفحه مجازی خود مطرح کرد؛
حاج‌قاسم! با این شهادتت، راه شهادت را برای ما سخت کردی یا راحت بگویم که راه شهادت را بر ما بستی و هم خیلی‌ها را به چالش کشیدی که اگر مسلمانی، انقلابی بودن، جهادی بودن، شهادت‌طلبی و ولایت‌پذیری این است که حاج‌قاسم دارد، پس این بازی‌هایی که ما داریم چیست؟
صفحه  از ۵۲
پربیننده ها