به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
حماسه و جهاد
انقلاب اسلامی
نماهنگ جشنواره ادبی فصل همدلی منتشر شد+ فیلم
از سوی فرهنگسرای اندیشه؛
نماهنگ جشنواره ادبی فصل همدلی از سوی فرهنگسرای اندیشه منتشر شد.
تهیه و توزیع ۲۴ هزار بسته «مهربانی مهر» در مناطق محروم کشور
به همت گروه جهادی و خیریه شمس صورت گرفت؛
دومین مرحله بسته‌بندی بسته‌های فرهنگی ویژه دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم با عنوان بسته‌های «مهربانی مهر» از سوی خیریه «شمس» و «اشکان تجارت آرام» آغاز شد.
امام خمینی (ره)، فرمانده‌ای تکلیف‌مدار
چهل‌سالگی سرو/ یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
فرامین متعدد امام خمینی (ره) در خلال جنگ، از عزل و نصب‌ها گرفته تا بعضاً صدور فرمانی راهبردی مانند شکستن حصر آبادان، همه و همه نشان از بینش عمیق و تفکر دقیق ایشان در مسائل و امور دارد. ایشان در طول جنگ تحمیلی، بار‌ها و بار‌ها راه‌گشاترین فرمان‌ها را برای نیرو‌های مسلح صادر کردند که این فرمان‌ها در عمل، صحت و دقت خود را به اثبات رسانده‌اند.
توزیع ۱۱۰ بسته تحصیلی در مناطق محروم توسط مرکز «شهدای مدافع حرم»
به مناسبت آغاز سال تحصیلی صورت گرفت؛
مرکز نیکوکاری «شهدای مدافع حرم» به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید اقدام‌ به توزیع ۱۱۰ بسته تحصیلی شامل لوازم‌التحریر به ارزش هر کدام سه میلیون ریال کرد.
«خون‌ مظلومان»؛ گریبان‌گیر مستکبرین
اتفاقات و رویداد‌های اخیر در دنیا نشان از رستاخیز دیگری است به ناحق ریخته شهدا و مردم بیگناه در کشور‌ها و مناطقی که ظلم در آن‌ها نعره می‌کشد باعث تشکیل جریان شده که هیچ مدعی قدرتی نمی‌تواند جلوی آن بایستد.
سوءاستفاده از یک اشتباه؛ از عقده‌گشایی تا انحراف افکار عمومی
لیبرال‌ها و فمنیست‌ها از فضای انتقادی به‌وجود آمده ناشی از «حذف عکس چند دختر دانش‌آموز از جلد کتاب ریاضی پایه سوم دبستان»، آتش کوچکی برای رسیدن به اهداف خود روشن کردند و رسانه‌های زنجیره‌ای معلوم‌الحال نیز روی این آنش کوچک بنزین ریخته و آن‌ را به وسیله‌ای برای عقده‌گشایی چندساله جریان‌هایی خاص، از نظام تبدیل کردند.
آغاز داوری ۶۰۰ اثر ارسالی به چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی
داوری مرحله مقدماتی و بازبینی آثار ۶۰۰ دانش آموز ثبت نام کننده در چهاردهمین آئین تجلیل از نوگلان حسینی آغاز شد.
مفروش شدن حرم حضرت زینب (س) با قالی‌های دست‌بافت بانوان بسیجی نیشابوری
فرمانده حوزه فاطمةالزهراء (س) بسیج ناحیه «سپته» نیشابور گفت: بافت سومین قالی دست‌بافت خواهران بسیجی پایگاه «نجمه» این حوزه، برای حرم حضرت زینب کبری (س) به اتمام رسید.
شهید محرابی که یک تنه به مقابله با بهائیت رفت
۲۱ شهریور؛ سالروز شهادت آیت‌الله مدنی؛
۲۱ شهریور ماه سال ۱۳۶۰ بود که منافقین در ادامه پروژه ترور افراد شاخص انقلاب اسلامی، آیت‌الله مدنی را در نماز جمعه شهر تبریز به شهادت رساندند؛ شهیدی که تأکید بسیاری بر مبارزه با بهائیت داشت.
واقعیت اعدام منافقین در سال ۶۷/ اعتراف وزارت خارجه آمریکا به جنایات «مجاهدین خلق»
دبیرکل بنیاد هابیلیان مطرح کرد؛
«سید محمدجواد هاشمی‌نژاد» گفت: در زمان حمله مسلحانه منافقین به خاک ایران، قرار بود که همزمان با آغاز عملیات از مرز‌های غربی کشور، عوامل منافقین در زندان‌ها شورش کنند و شهر‌ها به‌دست آن‌ها تصرف شوند، در این شرایط بود که امام خمینی (ره) فرمودند که درحال حاضر جرم ثالثی صورت گرفته است؛ اما با این حال اگر کسی دوباره توبه کرد، او را آزاد کنید؛ ولی افرادی بودند که هنوز می‌گفتند که از مواضع خود دست نکشیده‌اند.
صفحه  از ۶۱
پربیننده ها