به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
حماسه و جهاد
شهدا
«مسیر عشق» به ما می‌آموزد که دفاع همچنان باقی است
یادداشت/ سید محمدجواد میرخانی
قدم نهادن در «مسیر عشق» همراه با نمادهای «دفاع مقدس» و «جبهه مقاومت» به همگان می‌آموزد که نتیجه عزاداری و فرهنگ عاشورا باید ظلم‌ستیزی و آگاهی‌بخشی باشد، وگرنه عاقبتش می‌شود درس مذاکره با استکبار جهانی و ظالمان جهان! بنابراین «مسیر عشق» به ما می‌آموزد که «دفاع همچنان باقی است».
نوشته‌ای که دو رزمنده را به آرزوی شهادت رساند
داوودآبادی در بیان خاطره‌ای مطرح کرد؛
«حمید داودآبادی» در بیان خاطره‌ای از سه شهید نوشت: «نادر محمدی» همراه «علی مشاعی» و «حسین نصرتی» در جزیره مجنون به‌ شهادت رسیدند. یک سال و چند ماه از نوشته نادر روی کفن مصطفی می‌گذشت که او هم رفت.
اعزام ۱۰۰ خانواده شهید ناجا به مراسم پیاده‌روی اربعین در عراق
سردار زارعی خبر داد؛
معاون منابع انسانی ناجا از اعزام ۱۰۰ خانواده شهید ناجا به کربلای معلی جهت شرکت در پیاده‌روی اربعین خبر داد.
عامریان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
مدیر عامل کانون همبستگی فرزندان شاهد از اجرای طرح «زیارت اربعین به نیابت شهدا» در چهارمین سال متوالی و با کمک 100 خادم از شش کشور خبر داد.
شهادت جانشین قرارگاه تفحص شهدا در «پنجوین» عراق
در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا صورت گرفت؛
سرهنگ پاسدار «محمود توکلی» جانشین قرارگاه تفحص شهدا، در جریان عملیات کاوش پیکرهای مطهر شهدای دوران دفاع مقدس، در منطقه عملیاتی «پنجوین» عراق، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
عطر شهدا در خیابان «ایران» می‌پیچد
مراسم بزرگداشت شهدای هشت‌سال دفاع مقدس و یادواره شهدای مسجد سادات اخوی، فردا بعد از نماز مغرب و عشاء در این مسجد واقع در خیابان ایران برگزار می‌شود.
سردار «یزدی» از خانواده شهید «ادوین شامیریان» تجلیل کرد+ تصاویر
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) با خانواده شهید مسیحی «ادوین شامیریان» دیدار و از مقام والای این شهید دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.
امروز همه در مسابقه مادیات قرار دارند/ شهدا جان دادند که امروز مفاسد اقتصادی را نبینیم
حمید وزوایی:
برادر شهید محسن وزوایی گفت: هر روز شاهدیم که در تلویزیون افرادی با لباس آبی راه‌راه ظاهر می‌شوند که همان مفسدین اقتصادی هستند، شهدای ما جان دادند تا این افراد را نبینیم.
غبارروبی مزار شهدای صحن امامزاده علی‌اکبر چیذر (ع)
فردا انجام می‌شود؛
مراسم غبارروبی مزار شهدای صحن امامزاده علی‌اکبر (ع) چیذر فردا (پنجشنبه) با حضور کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌‎شود.
هفته دفاع مقدس فرصتی برای درک باطن آن دوران است
اوحدی:
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در جمع مادران شهدا گفت: اگر امروز از هفته دفاع مقدس می‌گوییم نه به این خاطر است که خانواده‌های شهدا نیازمند شنیدن خاطرات و صحبت‌‎های ما هستند بلکه هر حادثه تاریخی یک ظاهر و یک باطن دارد که ما در این موضوع نیز به دنبال باطن دفاع مقدس هستیم.
صفحه  از ۱۳۳
پربیننده ها