به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
حماسه و جهاد
شهدا
حجت‌الاسلام «شهیدی» درگذشت مادر شهیدان «مهدوی زفرقندی» را تسلیت گفت
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی، درگذشت مادر گرامی شهیدان معزز «حمید، سعید و مجید مهدوی زفرقندی» را تسلیت گفت.
رئیس بنیاد شهید درگذشت پدر شهیدان «جرفی» را تسلیت گفت
حجت‌الاسلام‌ «سید محمدعلی شهیدی» در پیامی، درگذشت فرزند شهید معزز «گاطع جرفی» و پدر گرامی سه شهید و دو جانباز را تسلیت گفت.
تصاویر/ لبخندهای آسمانی
«آن‌که با نشاط و اشتیاق در صحنه‌ی جهاد به سوی خدا بشتابد همانند تشنه‌کامی است که به سوی آب می‌رود. بهشت در زیر سایه‌ نیزه‌ها قرار گرفته است و امروز اخبار پنهان به آزمایش در صحنه‌ی نبرد آشکار می‌گردد، و سوگند به خدا که اشتیاق من برای رو به رو شدن با دشمن از اشتیاق دشمن به فرار بیش‌تر است».
زیباترین اوقات زندگی شهید بروجردی ساعات قبل از شهادتش بود
بخش پایانی - سردار اسماعیل احمدی مقدم:
همرزم شهید بروجردی گفت: مصیبت سخت و سنگینی بود. پاهایم توان نگهداری مرا از دست داده بود. بی‌اختیار روی زمین نشستم. آخرین تصاویر بروجردی را در ذهنم مرور کردم؛ رزمنده‌ای فوق‌العاده خوشحال، سبکبال و نورانی که خود را به شکل بی‌سابقه‌ای آراسته بود. چیزی که مطلقاً سابقه نداشت! از زیباترین و سرحال‌ترین اوقات زندگی شهید بروجردی، همان ساعات قبل از شهادتش بود.
چرا شهید محمد بروجردی «مسیح کردستان» لقب گرفت؟
بخش دوم - در گفت‌وگو با سردار «احمدی مقدم» مطرح شد؛
همرزم شهید «محمد بروجردی» گفت: بروجردی را خدا چنان حیاتی بخشیده بود که در میان مردم راه برود و با نورانیت خود، آن‌ها را زندگی بخشد؛ به همین دلیل لقب شهید بروجردی «مسیح کردستان» شد.
سبک فرماندهی شهید بروجردی در امتداد سبک مدیریتی «نبوی» و «علوی» بود
بخش نخست/ سردار اسماعیل احمدی مقدم:
همرزم شهید بروجردی گفت: سبک مدیریت و فرماندهی شهید بروجردی اخذشده از سبک مدیریت امام خمینی (ره) و در امتداد سبک مدیریتی «نبوی» و «علوی» بود.
پیکرهای مطهر شهدای شناور «کنارک» در زادگاه‌شان تشییع می‌شوند
روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تشییع پیکرهای مطهر شهدای حادثه شناور «کنارک» در زادگاه‌‌شان خبر داد.
مشارکت آستان شهدای گمنام شهرک شهید محلاتی در طرح «همدلی مؤمنانه» + عکس
گروه جهادی آستان مقدس شهدای گمنام شهرک شهید محلاتی (ره) به خیل عظیم مشارکت‌کنندگان در رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه پیوست.
کشف پیکر مطهر یک شهید والامقام در منطقه والفجر مقدماتی+ فیلم
پیکر مطهر یک شهید والامقام روز شنبه مصادف با سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی تفحص شد.
وابستگان شهدا می‌توانند تحت پوشش خدمات درمانی و دریافت مستمری قرار بگیرند
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:
حجت‌الاسلام «سید محمدعلی شهیدی» با اشاره به دریافت حقوق و یا مستمری توسط والدین و فرزندان شهدا، گفت: از وابستگان دیگر شهدا اگر کسی دارای مشکل ناشی از محجوریت باشد، با تأیید کمیسیون ویژه می‌تواند تحت پوشش خدمات درمانی و همچنین دریافت مستمری قرار بگیرد.
صفحه  از ۱۶۳
پربیننده ها
آخرین اخبار