به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
اجتماعی
اجتماعی
ورود دادستان تهران به نحوه قیمت‌گذاری منازل در فضای مجازی
صالحی با اشاره به‌ضرورت حفظ حقوق عامه و اجرای قانون، گفت: براساس وظیفه قانونی، همه اقدامات لازم را در راستای نظارت و ساماندهی سایت‌های قیمت‌گذار منازل اجرا خواهیم کرد.
تهران در عزای جانباختگان حادثه متروپل آبادان سیاهپوش شد
سازمان زیباسازی شهر تهران با اکران طرح‌های فرهنگی «سلام آبادان» و «پاره تن ایران آبادان» و همچنین سیاه‌پوش کردن و اهتزاز پرچم‌های عزا در سرتاسر شهر در سوگ جانباختگان حادثه متروپل آبادان به سوگ نشست.
اجتماع «سلام فرمانده» در راستای جهاد امیدآفرینی
سخنگوی شورای شهر تهران مطرح کرد؛
نادعلی با اشاره به اینکه اجتماع «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی در راستای جهاد امیدآفرینی بود، گفت: این اجتماع به یاد امام زمان (عج) و گرامیداشت یاد جان‌باختگان حادثه متروپل برگزار شد.
اعتبار کارت‌های ملی تا ۱۴۰۵ تمدید می‌شود
در صورت موافقت هیأت دولت با پیشنهاد وزارت کشور؛
وزارت کشور با توجه به اعتبار هفت ساله کارت‌های هوشمند ملی و آغاز انقضای آن‌ها به‌دلیل گذشت زمان قانونی از اولین صدور، از هیأت دولت خواست با وجود قابلیت استفاده از کارت‌های دارای اعتبار تا پایان سال ۱۴۰۳، با تمدید دوساله آن‌ها موافقت کند.
ساختمان‌ساز‌ها با افزایش بنا جان و مال مردم را به خطر نیاندازند
رئیس شورای شهر تهران:
چمران گفت: ساختمان ساز‌ها نباید به دنبال افزایش بنا باشند وقتی نقشه یک ساختمان تغییر می‌کند دیگر آن ساختمان همانند ابتدای خود نخواهد بود.
پلیس آگاهی و پیشگیری باید تقویت شود/ از وقوع جرایم زنجیره‌ای و سریالی جلوگیری کردیم
رئیس پلیس پایتخت:
سردار «رحیمی» با بیان اینکه از وقوع جرایم زنجیره‌ای و سریالی به طور جد جلوگیری کردیم، گفت: معتقدم بین مسئولیت‌های اجرایی و اختیارات پلیس تناسبی وجود ندارد.
کشف ۹۰ درصد جرایم در کمتر از یک ماه/ توانمندی پلیس آگاهی ۲ برابر شده است
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ مطرح کرد؛
سردار قنبری گفت: بیش از ۹۰ درصد از جرایم جنایی در کشور کمتر از یک ماه کشف می‌شود و این نتیجه توانمند بودن و عالم بودن کارآگاهان ما در پلیس آگاهی است.
کشف ۱۱۵ درصدی پرونده‌های خشن و جنایی در سال ۱۴۰۰
رئیس سابق پلیس آگاهی تهران بزرگ مطرح کرد؛
سردار لطفی گفت: کشف وقوع جرایم سال ۱۴۰۰ در حوزه جرایم خشن و جنایی ۱۱۵ درصد است، یعنی جدا از پرونده‌های سال ۱۴۰۰، پرونده‌های سال‌های قبل هم رسیدگی شده است.
تجلی پلیس هوشمند در تراز انقلاب اسلامی
یادداشت/ سرهنگ کریم عباسی؛
تلاش برای تبلور پلیس هوشمند در واقع اهتمام جدی برای تجلی باشکوه پلیس در تراز انقلاب اسلامی است که این مهم مورد تاکید و انتظار فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و اولویت اصلی فرماندهان عالی‌رتبه انتظامی است.
فوتی‌های حادثه متروپل به ۲۹ تن رسید
وزیر کشور:
وحیدی با توجه به حادثه متروپل آبادان گفت: تا این لحظه ۲۹ پیکر پیدا شده است و همچنان تعدادی دیگر از اجساد عزیزان در این منطقه مشاهده شده است که از محل خارج خواهند شد.
صفحه  از ۱۹۸۷
پربیننده ها