به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۴
استانها
هرمزگان
حماسه آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:
سرتیپ دوم پاسدار «سالاری» گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی در تاریخ پر از حماسه ایران اسلامی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم به منصه ظهور رسید.
آزادسازی خرمشهر نتیجه همدلی و ولایت مداری مردم است
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس:
«جهانداری» گفت:سالروز آزادسازی خرمشهر روزی است که نتیجه همت، همدلی و ولایت مداری مردم را دیدیم و اوج اقتدار ایران را به دنیا نشان دادیم.
پیکر پاک یک شهید گمنام در بندرعباس تشییع می‌شود
پیکر پاک یک شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس امروز ساعت ۱۶ با استقبال مردم و مسئولان وارد فرودگاه بین المللی بندرعباس تشییع خواهد شد.
اولین شاخص هنر، تعهد آن است
مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان:
حجت الاسلام «میرزایی» گفت: اولین شاخص هنر، تعهد آن است و کسی که می‌خواهد کاری انجام دهد باید به دنبال تمیز انجام دادنش بر پایه علم و تجربه باشد.
احداث خط پروازی بندرعباس به جزیره ابوموسی با همکاری نیروی هوایی ارتش
تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین استانداری هرمزگان و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امضا و بر همین مبنا خط پروازی بندر به ابوموسی دایر شد.
جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان برگزار شد
فتح خرمشهر؛ فتح خون/
جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان با موضوع بزرگداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در محل استانداری هرمزگان برگزار شد.
ضرورت برنامه‌ریزی‌ عملیاتی اعزام زائران هرمزگانی به پیاده‌روی اربعین
استاندار هرمزگان تأکید کرد؛
«دوستی» با تاکید بر لزوم تلاش در جهت تامین همه امکانات مورد نیاز برای ارائه خدمات مطلوب به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: برنامه‌ریزی‌های عملیاتی براساس پیش‌بینی تعداد زائران استان هرمزگان جهت اعزام به مراسم پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی (ع) انجام شود.
هدف ما تعامل با فعالان عرصه رسانه است
مسئول بسیج رسانه استان هرمزگان:
سرهنگ «جلالی» گفت: رسالت بسیج رسانه، جذب حداکثری و تعامل سازنده با فعالان این عرصه است.
هدفمان محرومیت‌زدایی و جلب رضایت مردم مستضعف کشور است
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه:
سردار «حزنی» گفت: کار و تلاش در راستای محرومیت‌زدایی و جلب رضایت مردم مستضعف و محروم کشور و استان هرمزگان را هدف و وظیفه خود می‌دانیم.
پیکر شهید احترامی در بندرعباس تشییع شد
پیکر شهید ستوان سوم «رضا احترامی» جمعی یگان ویژه که روز گذشته در درگیری با قاچاقچیان سوخت به شهادت رسیده بود در بندرعباس تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
صفحه  از ۸۳
پربیننده ها
آخرین اخبار