به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴
استانها
یزد
مراسم یادبود ارتحال آیت‌الله «مصباح یزدی» در دانشگاه یزد برگزار شد
مراسم یادبود مرحوم آیت‌الله «مصباح یزدی» با حضور معاون اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل موسسه آموزشی، پژوهشی امام خمینی (ره) و جمعی از حوزویان و دانشگاهیان در صحن دانشجوی دانشگاه یزد برگزار شد.
تصاویر/ برگزاری مراسم تکریم از مادران و همسران شهدا در یزد
همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا یادواره استانی ۲۶ زن شهیده استان یزد امروز ۸ بهمن ۹۹ با حضور سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد در حسینیه سید محمدآقا برگزار شد.
یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان یزد برگزار شد
یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز استان یزد با حضور آیت‌الله «محمد کاظم مدرسی» نائب رئیس شورای حوزه علمیه استان یزد، «موحدی فرد» مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد و جمعی از فرهنگیان، مدیران، سرداران و یادگاران دوران دفاع مقدس برگزار شد.
یادواره ۲۶ زن شهیده استان یزد برگزار شد
همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا یادواره استانی ۲۶ زن شهیده استان یزد امروز ۸ بهمن ۹۹ در حسینیه سید محمدآقا یزد برگزار شد.
تصاویر/ برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی استان یزد
عکس: سینا حسینی
یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی استان یزد با حضور آیت‌الله «محمد کاظم مدرسی» نائب رئیس شورای حوزه علمیه استان یزد، «موحدی فرد» مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد و جمعی از فرهنگیان استان یزد برگزار شد.
نگاهی به زندگی شهید «مصطفی معصومی اردکانی»
چهل‌سالگی سرو/
«مصطفی معصومی اردکانی» ۵ بهمن ۱۳۴۴ در یک خانواده مذهبی و متدین در شهرستان اردکان به دنیا آمد. سرانجام پس از حضور ۱۰ ماهه در کردستان در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۶۴ در منطقه کلاشین اشنویه در نبرد با ضد انقلاب به شهادت رسید که پس از انتقال پیکر پاک و مطهرش به زادگاهش با تشییع با شکوه توسط مردم متدین در گلزار شهدای اردکان به خاک سپرده شد.
کلیپ/ معرفی شهید «حسین کهدوئی»
چهل‌سالگی سرو/
شهید «حسین کهدوئی» ۶ بهمن ۱۳۴۰ در روستای کهدوئیه از توابع شهرستان تفت یزد به دنیا آمد و تا پایان دوره ابتدایی تحصیل کرد. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان سرباز ارتش راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام پس از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های فروان ۱۸ آذر ۱۳۶۰ در بستان بر اثر اصابت مواد منفجره به شهادت رسید.
زمان به عقب برگردد باز هم فرزندانم را به جبهه می‌فرستم
چهل‌سالگی سرو/ مادر سه شهید ابرکوهی:
حاجیه «ربابه فلاح زاده» تنها مادری است که در شهرستان ابرکوه سه فرزند خود را تقدیم ایران و انقلاب کرده و بار‌ها در مصاحبه‌های خود گفته است، به شهادت فرزندانم افتخار می‌کنم و از نسل امروز می‌خواهم راه شهدا را ادامه داده و کاری که نارضایتی خداوند را در پی دارد انجام ندهند.
افتتاح ۷۶ طرح عمرانی در مناطق روستایی مهریز در دهه فجر
بخشدار بخش مرکزی مهریز از افتتاح ۷۶ پروژه عمرانی و خدماتی توسط دهیاری‌ها در مناطق روستایی مهریز خبر داد.
چهل‌سالگی سرو/
در آستانه برگزاری کنگره شهدای یزد، بخشی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اعتقاد به شهادت، در فضای مجازی منتشر می‌شود.
صفحه  از ۴۲۷
پربیننده ها
آخرین اخبار