به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
استانها
یزد
تولید 33 محتوای سمعی بصری برای مقابله با کرونا در یزد
معاون فرهنگی سپاه الغدیر استان یزد خبر داد؛
«سیدحسین راسخی» ارتقا سطح فرهنگی و آگاهی عمومی را مهمترین راهکار برای مقابله با شیوع کرونا دانست و گفت: از ابتدای همه گیر شدن ویروس کرونا، 33 محتوای سمعی و بصری در کارگروه فرهنگی قرارگاه پدافند زیستی استان یزد تولید و منتشر شده است.
۵ هزار محلول ضدعفونی از سوی اطلاعات سپاه ‌به استان یزد اهدا شد
جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد:
سرهنگ حسین زارع‌کمالی با اشاره به اهمیت کشفیات و دستاوردهای سپاه استان در بحث مقابله با شیوع کرونا گفت: ۵ هزار محلول ضدعفونی از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به استان یزد اهدا شد.
تصاویر/ رونمایی از المان «چتر سلامت» در یزد
المان چتر سلامت امروز به پاس زحمات مدافعان این عرصه با حضور استاندار یزد، مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان و دیگر مسئولان در بوستان پرستار منطقه قاسم آباد نصب شد.
خواهران جهادگر یزدی پشتیبان جبهه سلامت هستند
مسئول هیئت پیروان عترت یزد:
رقیه کفیل الناس گفت: همان‌گونه که خواهران جهادگر در دوران دفاع مقدس در زمینه پشتیبانی از جبهه‌های حق علیه باطل نقشی بی‌بدلیل ایفا کردند امروز نیز با درک شرایط فعلی در عرصه پشتیبانی از جبهه سلامت دست‌به‌کار شده‌اند.
ابرقدرت‌ها از خدمت‌رسانی به هموطنان خود عاجز هستند
یادداشت/
ابرقدرت‌ها که از هر خیانتی برای دست‌اندازی به منافع دیگر کشور‌ها برای برون رفت از این بحران فروگذار نمی‌کنند، هم اکنون با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات روز دنیا از خدمت‌رسانی حتی به مردم خویش عاجزند.
رئیس سازمان بسیج به خانواده پاسدار شهید محمود شمس‌الدینی تسلیت گفت
س سازمان بسیج مستضعفین در پیامی شهادت سرگرد پاسدار محمود شمس‌الدینی را به خانواده محترم و معزز سرگرد پاسدار شهید محمود شمس الدینی تسلیت گفت.
بیش از پنج هزار بسته معیشتی میان اقشار آسیب‌پذیر یزد توزیع شد
معاون هماهنگ‌کننده سپاه الغدیر استان یزد:
علی نوری زاده گفت: یکی از تبعات کرونا تحمیل فشار بر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است. این افراد توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج احصا شده‌اند و به‌منظور کمک به آن‌ها تاکنون افزون بر پنج هزار بسته تهیه و توزیع‌شده است.
استکبار جهانی از عناد ورزی دست بر نمی‌دارد
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان این که مسئولان آمریکا توان تحمل پیشرفت‌های ایران را ندارند، گفت: آنان حتی در ارتباط با بودجه‌های دارو هم در حال دشمنی هستند و از این حرکت جلوگیری می‌کند.
شهدای ورزشکار استان یزد را بیشتر بشناسیم
شهدای ورزشکار در طول دوران دفاع مقدس در کنار سایر اقشار جامعه نقش اساسی در پیروزی رزمندگان اسلام و مقابله با توطئه‌های دشمنان بر عهده داشتند.
شهادت مدافع سلامت «محمود شمس‌الدینی» را تسلیت گفت
امام جمعه یزد در پیامی؛
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در پیامی شهادت محمود شمس الدینی، اولین شهید مدافع سلامت استان را تبریک و تسلیت گفت.
صفحه  از ۲۳۱
پربیننده ها