استانها
همدان
یادواره شهدای «شلمچه»، حماسه کربلای پنج و جمعی از شهدای همدان برگزار می‌شود.
استاندار همدان:
«قاسمی‌فرزاد» گفت: دشمنان با تمام توان تلاش می‌کنند انسجام ملی و وحدت ملت شهیدپرور ایران اسلامی را دچار خدشه کنند.
رئیس مرکز روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان خبر داد؛
«ویسی» گفت: به مناسبت میلاد منجی عالم حضرت ولی عصر (عج) جشن بزرگ مهمونی ۱۵ کیلومتری نیمه شعبان در ۶ اسفندماه در استان همدان برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
آیت‌الله «شعبانی» گفت: انتخابات خبرگان فرصتی برای تبیین مبانی کلی ولایت فقیه، دفاع از عملکرد رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی است.
شرکت در انتخابات دفاع از تمامیت ارضی کشور است
کارشناس مسائل بین‌الملل:
«زارعی» با بیان اینکه انتخابات برای دفاع از تمامیت ارضی کشور است، گفت: ضعف مشارکت در انتخابات، دشمنان را به طمع می‌اندازد و می‌تواند مقدمه یک چالش اساسی امنیتی علیه ایران باشد.
جشن تکلیف سیاسی دختران دانش‌آموز رأی‌‌اولی با حضور استاندار همدان برگزار شد.
انتخابات مسیر حرکت کشور را تعیین می‌کند
استاندار همدان:
«قاسمی‌فرزاد» با بیان اینکه در ایران اسلامی انتخابات، مسیر حرکت را در کشور تعیین می‌کند، گفت: باید با شناخت، بینش و بررسی دقیق، افرادی که شایسته و اصلح هستند را انتخاب کنیم.
فرماندار ملایر:
«اسماعیلی» گفت:دشمن یک کمپین بزرگ راه اندازی کرده است و به دنبال کاهش مشارکت است، باید با تمام توان در برابر این دشمنی آشکار ایستادگی کنیم و باعث ارتقای سطح مشارکت در انتخابات باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
آیت‌الله «شعبانی» با تأکید بر اینکه شهادت بزرگترین اتفاق و نعمتی است که برای انسان رقم می‌‎خورد، گفت: شهادت در راه خدا به تعبیر روایات، نعمت بزرگ الهی است که دادن آن به انسان بدون حکمت نیست و این نتیجه خدمات و مجاهدت‌های شهدا است.
شهید «خداداد» تابع محض ولایت فقیه بود
فرماندار ملایر:
«اسماعیلی» گفت: سردار سرتیپ دوم شهید خداداد فداکار، جان‌نثار، نجیب، کم‌ادعا، سنگ صبور همکاران، خادم سیدالشهدا (ع) و ابوالفضل (ع) بود و تابعیت محض از ولایت داشت.
پربیننده ها