به روز شده در: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح از برنامه‌ریزی این بنیاد برای حمایت از سریال حضرت موسی (ع) خبر داد.
کد خبر: ۳۴۵۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵ - 07May 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سیدمحمد یاشارنادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح، از حمایت برای ساخت سریال حضرت موسی (ع) خبر داد و اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته در جلسات متعددی که با دست اندرکاران و عوامل این سریال ارزشمند برگزار شد بنا داریم، با حداکثر توان و ظرفیت و استفاده از همه امکانات سخت فزاری، لجستیکی و پشتیبانی از این سریال حمایت کنیم.

وی افزود: روز گذشته جلسه‌ای با تهیه کننده متعهد این سریال سیداحمد میرعلایی داشتیم و به توافقات خوبی رسیدیم. دو مجموعه این بنیاد یعنی انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تمام توان پای کار این اثر ارزشمند خواهند بود.

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح افزود: این سریال که با سرمایه‌گذاری هوشمندانه رسانه ملی تولید می‌شود، به عنوان یک پروژه استراتژیک در سطح ملی و فراملی تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت و امید است که همچون سریال پر بیننده و موفق یوسف پیامبر به کارگردانی هنرمند والامقام و متعهد به هنر ارزشی و قرآنی استاد فرج الله سلحشور در سطح کشور و جهان اسلام بدرخشد و سفیر فرهنگی مناسبی انقلاب اسلامی باشد.

وی ضمن طلب عافیت عاجل و شفای کامل برای جمال شورجه، کارگردان این سریال گفت: الحمدلله در ملاقاتی که با جمال شورجه داشتیم به دعای خیر مردم و دوستداران هنر والا و ارزشی، شرایط بیماری این هنرمند برجسته جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رو به بهبود است و بزودی در کمال صحت و سلامت ایشان با حضور در عرصه جهاد فرهنگی انتظار مشتاقان هنر متعهد قرآنی را پایان می‌بخشد و کار به مرحله اجرایی خواهند رساند.

یاشارنادری افزود: آثار ارزشمند این پیشکسوت عرصه هنر انقلاب هیچگاه از اذهان زدوده نخواهد شد و قطعا این سریال که بر مبنای متون روایی و تفاسیر قرآنی نگاشته شده است با حضور ایشان غنای کیفی افزون تری خواهد یافت.

وی در پایان با اشاره به ماموریت و فلسفه ذاتی و وجودی بنیاد فرهنگی روایت فتح گفت: ظرفیت بنیاد فرهنگی روایت فتح و مجموعه های تخصصی این بنیاد با تمام توان و امکانات مادی و معنوی با سرمایه عظیم نیروهای مومن و متعهد فرهنگی در بین اقشار گوناگون و هنرمندان، آماده ایم تا از آثار فاخر هنر متعهد و ارزشی حمایت همه جانبه داشته باشیم و این همکاری تشریک مساعی را وظیفه خود در راه نشر و توسعه اهداف فرهنگی نظام می‌دانیم.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها