به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
نمایشگاه هنرهای تجسمی «نفس المطمئنه» با محوریت قرآن (سوره فجر) و امام حسین(ع) فراخوان داد.
کد خبر: ۳۶۱۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹ - 15September 2019

اعلام فراخوان نمایشگاه «نفس‌المطمئنه» با محوریت قرآن و عاشورابه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، کم‌توجهی به ارتباط قیام عاشورا و قرآن کریم طی سال‌های اخیر موجب شد سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با هدف عمل به رسالت خود در اشاعه فرهنگ قرآنی، نسبت به برگزاری نمایشگاه عاشورایی با نام نفس المطمئنه اقدام کند.

مرکز فعالیت‌های قرآنی دانشجویان سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور فراخوان نمایشگاه هنر‌های تجسمی نفس المطمئنه با محوریت قرآن (سوره فجر) و امام حسین (ع) را اعلام کرد.

در این فراخوان از تمامی اساتید و هنرمندان دعوت شده برای ثبت‌نام و ارسال تصویر با کیفیت از آثار خود به پایگاه اطلاع‌رسانی www.isqa.ir مراجعه کنند.

این نمایشگاه در بخش‌های خوشنویسی، نقاشی‌خط، نقاشی و عکاسی آماده دریافت آثار دانشجویان، اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است و آثار ارسالی باید با موضوع سوره فجر و قیام عاشورا، پیاده‌روی اربعین و قرآن در مراسم سوگواری تهیه شده باشد.

علاقه‌مندان تا هفتم آبان‌ماه سال جاری، فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارسال کنند.

لازم به ذکر است؛ به علت محدودیت فضا حداکثر اندازه هر ضلع اثر با قاب باید 150 سانتی‌متر و حجم تصویر ارسالی کمتر از یک مگابایت باشد. دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. هرگونه آسیب دیدگی احتمالی در حمل و نقل و هزینه ایاب و ذهاب اثر به عهده هنرمند خواهد بود.

در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب و اولویت با هنرمندانی است که موضوع اثر آن‌ها سوره مبارکه فجر است و آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف می‌شود.

هزینه شرکت در نمایشگاه رایگان بوده و به تمامی شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه اعطا می‌شود. کارگاه تدبر در قرآن ویژه هنرمندان نیز از بخش‌های دیگر در این نمایشگاه خواهد بود.

هنرمندان در صورت نیاز می‌توانند با شماره‌های 02166970775 و 02166402882 تماس گیرند.

انتهای پیام/161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار