به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ۱۳ آبان سال ۹۸ روز تسلیم‌ناپذیری، اقتدار، صلابت و مقاومت ملت ایران در پیشگاه جهانیان خواهد بود و آحاد مردم درس دیگری را به دشمنان کینه‌توز می‌دهند.
کد خبر: ۳۶۵۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳ - 12October 2019

مردم در ۱۳ آبان درس دیگری به دشمنان می‌دهندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، نصرت‌الله لطفی قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جلسه ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم در این مقطع حساس، آنچه موردنیاز نظام اسلامی است، تنها با یک جلسه و یا سخنرانی محقق نخواهد شد. از این‌ رو بصیرت افزایی و روشنگری نیروهای ارزشی و انقلابی را طلب می‌کند.

وی افزود: از امروز تا روز ۱۳ آبان تمام سخنرانی‌ها، همایش‌ها، مقالات و فعالیت‌های رسانه‌ای باید حول محور ضرورت استکبارستیزی و آثار و برکت‌های جبهه مقاومت باشد.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود، مقوله مبارزه با استکبار را برگرفته از قرآن، احادیث و روایت‌های اسلامی دانست و یادآور شد: استکبارستیزی یکی از بارزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.

لطفی با بیان اینکه در ۱۳ آبان اتفاقات مهی ازجمله تبعید حضرت امام (ره)، شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ رخ‌ داده است، گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی که به تائید شورای نگهبان نیز رسیده، ۱۳ آبان هرسال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار نام‌گذاری شده است.

وی اظهار داشت: به علت ضعف عملکرد ما فقط یک وجه از این مناسبت که مربوط به دانش آموزان است، پررنگ و برجسته است.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به این موضوع که نوعی فرهنگ‌سازی صورت گرفته که وقتی می‌گوییم ۱۳ آبان یعنی روز دانش‌آموز و قشرهای دیگر جامعه سهمی در آن ندارند، افزود: ما به دانش‌آموزان به‌عنوان آینده‌سازان کشور افتخار می‌کنیم و به‌طور حتم باید با نهایت احترام گرامی داشته شوند؛ اما ۱۳ آبان متعلق به همه مردم است.

لطفی یادآور شد: برای ملت ایران در همه‌روزهای سال استکبارستیزی مفهوم خاصی دارد، ولی ۱۳ آبان تجلی استکبارستیزی آحاد جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته که دشمن شروع تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری را در روز ۱۳ آبان قرار داد، در مقایسه با سال‌های قبل از آن، باشکوه‌ترین مراسم ضد استکباری را با مشارکت همه قشرها در اقصی نقاط کشور شاهد بودیم.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: به فضل الهی و تاب‌آوری مردم، راهبرد مقاومت فعالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی تدبیر کرده بودند، عملیاتی شد.

لطفی گفت: امسال نیز باید مقدمات لازم برای حضور همه مردم در این راهپیمایی فراهم شود و به همت حوزه‌های علمیه، نهادها و ارگان‌های فرهنگی و تبلیغی مختلف، چهره مردمی به خود بگیرد.

وی اضافه کرد: ۱۳ آبان سال ۹۸ روز تسلیم‌ناپذیری، اقتدار، صلابت و مقاومت ملت ایران در پیشگاه جهانیان خواهد بود و آحاد مردم درس دیگری را به دشمنان کینه‌توز نظام اسلامی می‌دهند.

قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون آمریکا از اقدام نظامی علیه کشور مایوس شده و بسیار زخمی است. به‌رغم آنکه افول، زوال و فروپاشی آن را می‌بینیم نباید از اقدام‌های خرابکارانه آن برای جبران شکست‌هایش غافل شویم و این موضوع در اجتماعات به‌ دقت رصد شود.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار