به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
با تکمیل نخستین طرح توسعه سینماهای حوزه هنری؛
با تکمیل نخستین پروژه طرح توسعه سینماهای حوزه هنری، پردیس «بهمن» تهران همزمان با آغاز سی‌و‌هشتمین جشنواره فیلم فجر افتتاح خواهد شد.
کد خبر: ۳۸۰۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ - 19January 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، پروژه توسعه و تبدیل سینمابهمن تهران به پردیس چهار سالنه، پس از چهار ماه تلاش در آستانه افتتاح قرار گرفته است.

بازسازی این سینمای باسابقه و خاطره‌انگیز شهر تهران، از ابتدای مهر ۹۸ توسط موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری در قالب طرح بزرگ توسعه و ساخت سینما در سراسر کشور آغاز شد و اکنون آماده بهره‌برداری رسمی همزمان با جشنواره فیلم فجر است.

«بهمن سبز» در این طرح ضمن بازسازی کامل سالن دو و تبدیل آن به سالنی کاملا مجهز و مدرن، دو سالن اختصاصی و جدید به مجموع سالن‌های این سینما افزود تا پردیس «بهمن» تهران با داشتن چهار سالن سینمایی باکیفیت و جمعا هزار و 50 صندلی در جمع پردیس‌های چهارسالنه قرار گیرد.

این سینما که مرکزیت آن در شهر طی سال‌ها آن را به سینمایی در دسترس دانشجویان و سینما دوستان تبدیل کرد، از روز دوشنبه ۳۰ دی همزمان با شروع پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به عنوان سینمای مردمی این رویداد در دسترس مخاطبان خواهد بود.

سازمان سینمایی حوزه هنری، موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز و موسسه سینما شهر در این پروژه همکاری داشته‌اند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها