به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۵
رحمانی فضلی:
وزیر کشور به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران پیام تبریکی را صادر کرد و نوشت:دوازدهم فروردین امسال نماد همدلی ملت ایران در مبارزه با ویروس کرونا است.
کد خبر: ۳۸۹۹۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱ - 31March 2020

دوازدهم فروردین امسال نماد همدلی ملت ایران در مبارزه با ویروس کرونا استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‎پرس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به مناسبت فرا رسیدن یوم‌الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران پیام تبریکی را صادر و در آن اظهار داشت: امسال دوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و همصدا با رای قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی بخشی به جامعه پیشگام شدند.

در بخشی از این پیام آمده است: مردم ایران در اتحادی ناگسستنی و پیوندی جاودانه بر مبنای توحیدخواهیِ تاریخی، اسلام را مبنا و اصول مردمسالاری دینی خود قرار دادند و در گذر انقلاب اسلامی با رشادت و بصیرت و هوشمندی بسترساز تحول آزادیخواهی بر مبنای فطرت انسان و روح و نفس خداجوی بشریت شده و آموزه‌های جزم اندیشانه ناشی از تقکرات ماتریالیستی را در اردوگاه‌های لیبرالیستی و سوسیالیستی به چالش کشیدند.

متن کامل پیام تبریک رحمانی فضلی به شرح ذیل است:

​ «بسم الله الرحمن الرحیم
دوازده فروردین در تاریخ کشورمان برگ زرینی از افتخارآفرینی ملتی است که در انقلابی شکوهمند به دنبال استقلال خود از یوغ استثمارگران جهانخوار و آزادی از قید وبندِ استبداد و خودکامگی حکومت‌های وابسته بودند. مردم ایران در اتحادی ناگسستنی و پیوندی جاودانه بر مبنای توحیدخواهیِ تاریخی، اسلام را مبنا و اصول مردمسالاری دینی خود قرار دادند و در گذر انقلاب اسلامی با رشادت و بصیرت و هوشمندی بسترساز تحول آزادیخواهی بر مبنای فطرت انسان و روح و نفس خداجوی بشریت شده و آموزه‌های جزم اندیشانه ناشی از تقکرات ماتریالیستی را در اردوگاه‌های لیبرالیستی و سوسیالیستی به چالش کشیدند. برگزاری همه پرسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آن هم دو ماه کمتر از پیروزی انقلاب اسلامی، نقطه عطفی در تاریخ تمدن بشری محسوب می‌شود که نشان و همانندی از آن در هیچ مقطعی از تاریخ دیده نمی‌شود و این حضورِ ملی نشان از بالندگی و رشادت و بلوغ فکری مردم این دیارکهن و تاریخ ساز دارد. امسال نیزدوازدهم فروردین به نماد همدلی و همبستگی ملی ملت ایران در مبارزه با بیماری منحوس ویروس کرونا تبدیل شده است و مردم هماهنگ و همصدا با رای قاطع خود به تدبیر نظام در طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی برای ایمنی بخشی به جامعه پیشگام شدند و پیام رسای خود را در جهان طنین افکندند که آیین و سنت و سبک زندگی خویش را در مدار منطق الهی و نیک اندیشی و درست گزینی پاسداری کرده و به روزخواهند کرد. این روز را به همه هموطنانم که رفراندم دیگری در پاسداری از اهداف متعالی انقلاب اسلامی مبتنی بر ایجاد امنیت و آسایش عمومی می‌باشد برگزار کردند، تبریک و تهنیت عرض کرده و از همه مردم کشورم که به توصیه‌های دلسوزانه بهداشتی توجه کردند و حضور در خانه را مامن خود و جامعه قرار دادند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌کنم.
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور»

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار