به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰
رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح اعلام کرد؛
سردار محمدرضا گودرزی شرایط اعطای تسهیلات جدید به بازنشستگان نیرو‌های مسلح را اعلام کرد.
کد خبر: ۴۰۸۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰ - 03August 2020

پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی به بازنشستگان نیرو‌های مسلحبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمدرضا گودرزی» رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح در این زمینه اظهار داشت: در راستای سیاست ارتقای خدمات خرسندساز سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح و مقارن با دهه ولایت، اجرای طرح پرداخت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان آغاز می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت بهبود معیشت و ارتقای شأن و منزلت بازنشستگان معزز نیرو‌های مسلح، گفت: سازمان در سال ۱۳۹۹ اختصاص و واگذاری هزار میلیارد تومان وام به مشترکین تحت پوشش خود را پیش‌بینی کرده است.

رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح با بیان اینکه این وام به‌صورت غیرحضوری پرداخت خواهد شد، افزود: وام مذکور برای ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگانی است که تاکنون از تسهیلات سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح برخوردار نشده‌اند و در طول سال جاری پرداخت خواهد شد.

سردار گودرزی با اشاره به اینکه مبلغ این وام نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، خاطرنشان کرد: مبلغ این وام ۱۰ میلیون تومان است که از طریق سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح به واجدین شرایط دریافت وام، اطلاع‌رسانی و مبلغ مذکور به حساب آنان واریز خواهد شد.

وی با توضیح اینکه برای دریافت این وام نیازی به حضور بازنشستگان نیست، گفت: به واجدین شرایط که تاکنون وام دریافت نکرده‌اند و پایه حقوق زیر شش میلیون تومان دارند، پیامک زده خواهد شد و اگر بازنشسته‌ای به هر دلیل موفق به ثبت نام نشود تا پایان سال چندبار اطلاع‌رسانی صورت می‌پذیرد.

رئیس سازمان بازنشستگان نیرو‌های مسلح ضمن تأکید بر حمایت‌های مستمر از مشترکان تصریح کرد: این وام به‌صورت قرض‌الحسنه و بیمه شده است و پیشکسوتان معزز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار