به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
چهل‌سالگی سرو/ رییس رسانه ملی:
«عبدالعلی علی‌عسگری» گفت: از برکات دفاع مقدس این بود که ثابت کرد ایران اسلامی می‌تواند بدون کشور‌های استعمارگر روی پای خود بایستد و حتی در مقابل آن‌ها قد علم کند.
کد خبر: ۴۱۶۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹ - 16September 2020

دفاع مقدس قدرت ذاتی ایران اسلامی را ثابت کردبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «عبدالعلی علی‌عسگری» رییس سازمان صدا‌وسیمای جمهوری اسلامی ایران در آیین رونمایی از آثار رادیویی پاسداشت مقام شهید و تقدیر از برنامه‌سازان منتخب دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس قطعه‌ای از تاریخ معاصر ماست که با همه آسیب‌هایی که به مملکت ما وارد شد برکات زیادی نیز به همراه داشت که مهمترین آن این بود که ثابت کرد ایران اسلامی می‌تواند بدون کشور‌های استعمارگر روی پای خود بایستد و حتی در مقابل آن‌ها قد علم کند.

علی عسگری در ادامه افزود: امروز ما نیز در مقابل همه هجمه‌های بیگانگان ایستاده و خواهیم ایستاد. این همه از برکات شهیدانی است که ایستادگی را به ما آموختند. در توان ما نیست تا همه آن ایثارگری‌ها را به نمایش بگذاریم، اما همه سعی خود را می‌کنیم تا قدر شهدا دانسته شود. البته تا امروز کم‌کاری‌هایی داشته‌ایم، اما باید با تلاش بیشتر این راه را ادامه دهیم.

وی در ادامه گفت: باید در شرایط امروز بدانیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی با حضور مرتجعین منطقه داعش را بوجود آورند تا مانع پیشرفت کشور‌های اسلامی شوند. اما جوانان ایثارگری که ریشه در دفاع مقدس شوند تحت فرماندهی شهید سلیمانی ریشه داعش را کندند و جبهه مقاومت قدرت خود را ثابت کرد سردار سلیمانی هم در این عرصه به دست شقی‌ترین افراد به شهادت رسید.

رییس رسانه ملی در ادامه گفت: آمریکا دیگر نمی‌تواند به قدرت خود متکی باشد چراکه این کشور از درون در حال فروپاشی است و دچار انواع مشکلات شده است. در مقابل ایران اسلامی علی رغم همه تحریم‌ها و مشکلات در حال پیشروی و قدرت گرفتن هستند. ما باید از برکات دفاع مقدس، شهدا و ایثارگری مردم ایران حداکثر استفاده را ببریم تا ایران اسلامی هر روز پله‌های پیشرفت را طی کند.

انتهای پیام /161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها