به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۳
پس از حمایت رییس جمهور فرانسه به توهین دوباره نشریه شارلی ابدو؛
‌پس از حمایت رییس جمهور فرانسه به توهین دوباره نشریه شارلی ابدو؛ پویش «جُرم بزرگ» ویژه عموم مردم و با گستره بیشتری بار دیگر در فضای مجازی به جریان افتاد.
کد خبر: ۴۲۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰ - 31October 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مهدی محمدی رییس فرهنگ‌سرای رسانه از راه‌اندازی دوباره پویش «جرم بزرگ» خبر داد و گفت: فرهنگ‌سرای رسانه در نخستین روزهای توهین دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر(ص)، پویش «جُرم بزرگ» را برای محکوم کردن این اهانت توسط اهالی فرهنگ و رسانه راه اندازی کرد. پویشی که با استقبال خوبی از سوی اهالی فرهنگ و رسانه روبه‌رو شد و صدها چهره رسانه‌ای و فرهنگی به آن پیوستند.

وی افزود: این پویش پس از حمایت رییس جمهور فرانسه از این «جرم بزرگ» بار دیگر به جریان افتاد و این بار از عموم مردم دعوت می‌کند که با انتشار پستی مشترک در صفحات شخصی خود در فضای مجازی، انزجار خود از تکرار توهین نشریه فرانسوی زبان «شارلی ابدو» و حمایت رییس جمهور فرانسه از این جرم بزرگ را به نمایش بگذارند.

این پویش با هشتگ‌های
#منعاشقمحمدم
#جرم‌بزرگ
#تروریسم‌رسانه‌ای
#شارلی‌ابدورسانه_نیست
به زبان فارسی
#muhammadforall
#serious crime
#Mediaterrorism
#CharlieHebdoisnotmedia
به زبان انگلیسی
و هشتگ‌های مشابهی به زبان‌های فرانسوی و عربی
این اقدام نشریه شارلی ابدو را محکوم می‌کند.

برای پیوستن به این پویش و دریافت پست اختصاصی، عکس و نام خود را به صفحه رسمی فرهنگ‌سرای رسانه در اینستاگرام به نشانی @farhangsararesaneh دایرکت کنید.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها