به روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۰
حکم انتصاب سردار سرتیپ اشتری به فرماندهی نیروی انتظامی؛
فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو قدردانی کردند.
کد خبر: ۴۲۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۹ - 09March 2015

تأکید فرمانده معظم کل قوا بر بهبود خدمات انتظامی و ابتکار عمل در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی

به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنهای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاشهای بیدریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدیمقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم کشور و جانشین فرمانده کل قوا در امور نیروی انتظامی، شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.


لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدیمقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از کارکنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و کاهش تخلفات جادهای تداوم یابد و رعایتهای دقیق در بهبود خدمات انتظامی و پرهیز از شتابزدگی در فعالیتهای اقتصادی و برنامهریزی مستمر و ابتکار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.

از قوای سهگانه، بویژه وزارت کشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور، انتظار میرود که در شرایط حساس کنونی، حمایتهای لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.

از تلاشهای بیدریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدیمقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشکر و قدردانی مینمایم.

توفیق شما و همه کارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسئلت میکنم.

سیّد علی خامنهای
۱۸/ اسفند ماه / ۱۳۹۳

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار