به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
واکنش سردار دهقان به اظهارات اشتون کارتر:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره سخنان وزیر دفاع آمریکا گفت: اینگونه اظهارات آن هم در جریان مذاکرات حساس و پیچیده هسته‌ای که جمهوری اسلامی عزم خود را برای رفع اتهام‌های بی اساس جزم کرده است، نوعی فضای سازی خودساخته است که به منظور تحت تاثیر قرار دادن فضای منطقی مذاکرات صورت می‌گیرد.
کد خبر: ۴۳۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷ - 02April 2015

اظهارات پوچ وزیر دفاع آمریکا فضای منطقی مذاکرات را از بین می‌برد

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اشتون کارتر وزیر دفاع آمریکا مبنی براینکه اگر مذاکرات به توافق خوب منجر نشود گزینه نظامی قطعا روی میز باقی خواهد ماند، گفت: اینگونه اظهارات توخالی که همواره از سوی برخی مقام های آمریکایی تکرار می شود از موضع انفعال و بی ارزش است.

وی افزود: اینگونه اظهارات مقامهای آمریکایی آن هم در جریان مذاکرات حساس و پیچیده هستهای که جمهوری اسلامی عزم خود را برای رفع اتهامهای بی اساس جزم کرده است، نوعی فضای سازی خودساخته است که به منظور تحت تاثیر قرار دادن فضای منطقی مذاکرات صورت می گیرد.

وزیر دفاع تصریح کرد: اظهارات یاد شده تاییدی بر نگاه بی اعتماد جمهوری اسلامی ایران به آمریکا است و البته هیچ تاثیری بر مواضع مستدل، منطقی و منصفانه جمهوری اسلامی در موضوع هسته ای ندارد.

دهقان اظهار داشت: جمهوری اسلامی همواره و در هر شرایطی آماده مقابله با هرگونه تهدید خصمانه از سوی متجاوزین است و پاسخ قاطع خود را در میدان عمل خواهد داد.

وی با بیان اینکه به نظر می رسد وزیر دفاع آمریکا دچار بیماری آلزایمر شده است، گفت: اگر اشتون کارتر شکست های گذشته و اخیر آمریکا در منطقه و جهان را به خاطر می آورد، از بیان اینگونه اظهارات پوچ پرهیز می کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها