به روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
تقدیر از اهالی سینمای کوتاه در همراهی با جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی؛
سعید نجاتی در آستانه برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در پیام خود از اهالی سینمای کوتاه برای همراهی با این رویداد در شرایط سخت کرونا تقدیر کرد.
کد خبر: ۴۴۳۸۷۴
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹ - 20February 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سعید نجاتی دبیر این رویداد سینمایی در آستانه برگزاری آن پیامی را منتشر کرد که شرح زیر است:

«یا غریب الغربا
هنگامی که پیشنهاد دبیری چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی مطرح شد، پذیرش آن تصمیم چندان دشواری نبود، برای من این امری امام رضایی و واجب بود.

بنابر برنامه‌های اولیه، تاریخ برگزاری جشنواره در اردیبهشت ماه ۹۹ مقرر شد و چه ذوقی داشتیم برای نمایش فیلم در میان درختان زیبای هیرکانی و جمع کردن همه دوستان اهل فن و فیلمسازان درجه یک سینمای کوتاه در استان زیبای گلستان و صد افسوس که همگی می‌دانیم پاندمی و جهان شمولی منحوسش را. اکنون با گذشت ۱۹ ماه از شروع به کار دبیرخانه جشنواره، به لطف رفقای فیلم کوتاه، چراغ جشنواره همواره روشن نگه داشته شد تا این رویداد به سر منزل مقصود برسد و این میان من حیرت زده ام از عاشقانه‌ها و ارادت سینماگران به امام غریب؛ جشنواره‌ای که مزین است به نام ولایت دار عشق و همه تلاشمان این بوده و هست که درخور شان و جایگاه والای حضرت و متفاوت از همه ادوار پیشین به سرانجام رسد، علیرغم عدم همراهی سازمان‌ها و نهاد‌هایی که نامشان وامدار القاب امام غریبمان است و لکن غریبمان گذاشتند.

و، اما جبران همراهی و همدلی همه دوستانی که هریک به نحوی عمود خانه جشنواره را با جان و دل نگه داشتند، بر دوش من سنگین است و نیک می‌دانم امام رئوف نگاهشان خواهد کرد.

اگر در طول این مدت قصور و کسوری دیده شده برعهده من حقیر بوده و به بلندای نام آقا امام رضا بر من ببخشایید، از حضرتش استمداد می‌طلبیم برای سلامتی همه عزیزانمان در این دوران و از او می‌خواهیم تا ضامن مان باشد.»

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ۴ تا ۷ اسفند ماه در گرگان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار