به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵
در ایام شهادت امام صادق (ع) صورت گرفت؛
به همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام ۸۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
کد خبر: ۴۶۰۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲ - 07June 2021

طبخ و توزیع ۸۰ هزار پرس غذای گرم در مناطق محروم کشور توسط ستاد اجرایی فرمان امامبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان در ارتباط با اقدامات این بنیاد در کمک به اقشار نیازمند اظهار داشت: در سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) با همکاری هیئات مذهبی و گروه‌های مردمی و جهادی ۸۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع شد.

 وی افزود:این برنامه در قالب رزمایش "احسان صادق" و در مناطق کم‌برخوردار استان‌های تهران، بوشهر، خراسان شمالی و لرستان صورت گرفت.

مدیرعامل بنیاد احسان درمورد حضور آشپزخانه‌های سیار و طبخ غذای گرم توسط این بنیاد گفت: بنیاد احسان با مأموریت "رسیدگی به آسیب‌دیدگان بحران‌ها" وظیفه توزیع غذای گرم را با احداث آشپرخانه‌های سیار انجام می‌دهد و در سال گذشته در سیل خوزستان، زلزله کهگیلویه و بویراحمد و دیگر بحران‌هایی ازاین قبیل جمعاً بیش از ۲ میلیون غذا بین آسیب‌دیدگان ازاین حوادث توزیع کرده است.

سلیمان افزود: طبخ و توزیع غذای گرم از جمله فعالیت‌های ثابت بنیاد احسان است و در سال گذشته بیش از ۷ میلیون پرس غذا طبخ و در بین نیازمندان و مناطق محروم سراسر کشور و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار