به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۶
مقارن با سالروز شهادت شیخ عباس شیرازی قائم‌مقام پیشین سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی به‌عنوان قائم‌مقام جدید سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد.
کد خبر: ۴۶۱۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰ - 09June 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مقارن با سالروز شهادت شیخ عباس شیرازی قائم‌مقام پیشین سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی از سوی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی به‌عنوان «قائم‌مقام جدید این سازمان» منصوب شد.

در بخشی از متن این حکم آمده است:

در هنگامه ضرورت خیزش تحولی نهضت تبلیغات اسلامی در گام دوم انقلاب سترگ و عزیزمان به سوی آفاق تمدنی و با تأکید اهمیت و منزلت بی‌بدیل جلوه‌های عریق و اصیل تبلیغ دین، جنابعالی را که آراسته به تقوا و دارای صلاحیت علمی و عملی و نیز سوابق مؤثر در مدیریت عالی فرهنگی و تبلیغی می‌باشید، به‌عنوان قائم مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پهنه و گستره تبلیغ اصیل منصوب می‌کنم.

حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی پیش از این معاون ارتباطات و راهبری استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی بوده است.

مدیریت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور، معاون پاسخگویی به شبهات بسیج، فعالیت در حوزه شبکه‌سازی فرهنگی، تدریس در سطوح عالی فقه، اصول و فلسفه در حوزه علمیه قم و تهران و مؤسس بینشکده علم دینی از دیگر سوابق قائم‌مقام جدید سازمان تبلیغات اسلامی به‌شمار می‌روند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار