به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۴
هشت گروه از مدیران سازمان زندان‌ها در آستانه سی و یکمین سفر استانی رئیس سازمان زندان‌ها با حضور در استان فارس به مراکز تامینی و تربیتی اعزام شدند.
کد خبر: ۴۶۱۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵ - 10June 2021

اعزام ۸ گروه از مدیران سازمان زندان‌ها به مراکز تربیتی استان فارسبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، در آستانه سفر رئیس سازمان زندان‌ها به استان فارس هشت گروه از مدیران ستادی این سازمان با حضور در زندان‌ها و مراکز تأمینی و تربیتی فارس به بررسی روند فعالیت‌ها و وضعیت این مراکز پرداختند.

بر اساس برنامه اعلام شده طی روز‌های پنج شنبه و جمعه زندان مرکزی شیراز با توجه به اهمیت آن توسط فراهانی معاون قضائی و اجرای احکام، بابایی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، جمالیان مدیرکل دفتر بازرسی، خرم آبادی مدیرکل ساماندهی مراکز نظام نیمه آزادی و نظارت الکترونیک، دیانی مدیرکل بهداشت و درمان، جمشیدی مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی در قالب سه گروه مورد بازدید و بررسی عملکرد قرار خواهد گرفت.

همچنین طی دو روز اردوگاه شیراز، ندامتگاه فیروزآباد، قیر و کارزین، زندان‌های مرودشت، اقلید، آباده و بوانات، زندان‌های فسا و داراب، زندان‌های لار و جهرم، زندان استهبان و نی ریز و بازداشتگاه شیراز و زندان کازرون و نورآباد ممسنی مورد بازدید و بررسی عملکرد قرار خواهند گرفت.

گروه‌های بازدید کننده ضمن بررسی وضعیت زندان‌ها و ارزیابی روند فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی و دیدار با زندانیان، گزارش جامعی را روز جمعه در جلسه پایانی سفر به رئیس سازمان زندان‌ها ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار