اولین حضور رسمی محسن رضایی پس از ۱۸ سال با لباس رسمی سپاه و درجه سرلشکری + عکس

فرمانده اسبق کل سپاه امروز برای اولین‌بار پس از ۱۸ سال با پوشیدن لباس رسمی سپاه پاسداران و نصب درجه سرلشکری، در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) حضور یافت.
کد خبر: ۴۶۸۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵ - 20May 2015

اولین حضور رسمی محسن رضایی پس از ۱۸ سال با لباس رسمی سپاه و درجه سرلشکری + عکس

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، محسن رضایی فرمانده اسبق کل سپاه، صبح امروز پس از ۱۸ سال با پوشیدن لباس رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نصب درجه سرلشکری، در مراسم دانشآموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) در کنار فرمانده معظم کل قوا حضور یافت.

به گزارش دفاع پرس، محسن رضایی برای اولینبار بعد از خروج از سپاه در سال ۱۳۷۶، در روز قدس سال گذشته با لباس رسمی سپاه و بدون نصب درجه در جمع راهپیماییکنندگان حضور یافت. (عکس و خبر مربوطه را در اینجا مشاهده کنید)

وی سرانجام در فروردین ۱۳۹۴ بود که از بازگشتش به سپاه پاسداران خبر داد. رضایی دلیل این کار را تدوین کافی سیاستهای کلان اقتصادی کشور برای ۵۰ سال آینده در طول زمان حضورش در مجمع تشخیص مصلحت نظام، و همچنین در اولویت بودن امنیت ملی ایران برای سالهای نزدیک به موجب ناامنیهایی که در سالهای ۹۳ و ۹۴ در مرزهای ایران حادث شده بود، عنوان کرد.

گفته میشود محسن رضایی در نامهای به مقام معظم رهبری درخواست بازگشت خود به سپاه را مطرح کرد، که ایشان با بازگشت وی به سپاه جهت تدریس در دانشگاه موافقت کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار