به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۹
از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد؛
مخبر آیین‌نامه اجرایی مربوط به تخصیص اعتبارات پیش بینی شده در قوانین بودجه سنواتی برای پرداخت تسهیلات از طریق بانک‌های عامل و صندوق‌های حمایتی را پس از اصلاح، ابلاغ کرد.
کد خبر: ۴۷۷۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷ - 13September 2021

اصلاح آیین‌نامه تخصیص اعتبارات پیش بینی شده درقوانین بودجه سنواتیبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور آیین‌نامه اجرایی مربوط به تخصیص اعتبارات پیش بینی شده در قوانین بودجه سنواتی برای پرداخت تسهیلات از طریق بانک‌های عامل و صندوق‌های حمایتی را پس از اصلاح، ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ به پیشنهاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با الحاق یک تبصره به ماده (۵) آیین نامه اجرایی بند (ل) ماده (۲۸) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲) موضوع بررسی و تأیید توجیه فنی، اقتصادی و مالی طرح‌ها و اعتبارسنجی متقاضی دریافت تسهیلات توسط بانک‌های عامل یا صندوق‌های حمایتی پرداخت کننده تسهیلات، موافقت کرد.

به موجب تبصره الحاقی یاد شده، در مواردی که اعطای تسهیلات توسط بانک دیگر از منابع داخلی داده شده یا می‌شود، تایید فنی و اقتصادی از سوی پرداخت کننده تسهیلات و پرداخت یارانه توسط بانک عامل از محل اعتبارات آیین نامه براساس گزارش پیشرفت طرح است که بانک پرداخت کننده تسهیلات ارایه می‌کند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار