به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۰
دادستان کل کشور خبر داد؛
حجت‌الاسلام منتظری با بیان اینکه بیش از ۱۴ هزار خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر در حال حاضر توقیف هستند، گفت: ۸۰ درصد خودرو‌های توقیفی باید تا پایان سال تعیین تکلیف شوند.
کد خبر: ۴۹۰۸۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱ - 24November 2021

توقیف بیش از ۱۴ هزار خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبازره با موادمخدربه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، پیرو دستور رئیس قوه قضائیه به دادستان کل کشور، مبنی بر تسریع تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در خصوص پرونده‌های مواد مخدر، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور امروز (سوم آذر) از پارکینگ خودرو‌های توقیفی مرتبط با پرونده‌های مواد مخدر در منطقه شهریار بازدید کرد.

دادستان کل کشور در این بازدید در جریان آمار خودرو‌های توقیفی، تعداد و سال توقیف، نحوه مزایده و فروش، نحوه نگهداری قرار گرفت.

منتظری همچنین بر تسریع در رسیدگی و تعیین تکلیف خودروها، لزوم کار جهادی و تعیین تکلیف ۸۰ درصدی خودرو‌های توقیفی تا پایان سال جاری تاکید کرد.

وی با بیان اینکه حدود ۱۴ هزار و ۷۰۰ خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر در حال حاضر توقیف هستند، تصریح کرد: آنچه که مربوط به دستگاه قضائی است باید انجام و اگر نیاز به بخشنامه یا دستور است انجام خواهیم داد.

دادستان کل کشور افزود: ساماندهی وضعیت کنونی به همکاری و تعامل دستگاه‌های مربوطه و کار جهادی و تلاش مضاعف نیاز دارد.

این مسئول عالی قضائی تاکید کرد که دستگاه قضائی آماده همکاری و انجام اقدامات لازم برای تعیین تکلیف این خودرو‌ها است؛ بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه بیست و نهم آبان ماه طی دستوری به دادستان کل کشور تاکید کرد که نسبت به تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در خصوص پرونده‌های مواد مخدر، تسریع صورت گیرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها