به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۰
وزیر دفاع در بازدید از سازمان صنایع هوایی تأکید کرد؛
امیر آشتیانی گفت: وزارت دفاع در صورت سرعت بخشیدن به فرآیند ایده تا محصول می‌تواند در حوزه افزایش توان رزم و بنیه دفاعی کشور تحول‌آفرین باشد.
کد خبر: ۴۹۳۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳ - 08December 2021

جایگاه وزارت دفاع در مجموعه نیرو‌های مسلح، تولیدات راهبردی و سرمایه‌گذاری در ابرپروژه‌هاستبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ‌امیر سرتیپ «محمدرضا آشتیانی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با حضور در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع از شرکت صنایع هواپیمایی ایران (صها) بازدید کرد و از نزدیک توانمندی‌های این سازمان در پشتیبانی از ناوگان هوایی نیرو‌های مسلح را مورد بررسی قرار داد.

وی سپس در جمع مدیران ارشد سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، با تشکر از اقدامات صورت گرفته، بر نگاه راهبردی و حرکت در مسیر مأموریتِ پشتیبانی و تجهیز نیرو‌های مسلح تأکید کرد و گفت: جایگاه وزارت دفاع در مجموعه نیرو‌های مسلح، تولیدات راهبردی و سرمایه‌گذاری در ابرپروژه‌هاست که در صورت سرعت بخشیدن به فرآیند ایده تا محصول می‌تواند در حوزه افزایش توان رزم و بنیه دفاعی کشور تحول‌آفرین باشد.

وزیر دفاع با اشاره به اهمیت تشخیص صحیح اولویت‌ها، بر هوشمندی سازمان در استمرار حرکات رو به رشد در مسیر خوداتکایی دفاعی تأکید کرد.

امیر آشتیانی، نگاه به شرایط آینده و آینده‌پژوهی را مبنای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان دانست و افزود: هر مجموعه‌ای که بتواند با سلامت، اخلاص و نگاه راهبردی حرکت کند و به‌صورت اصولی دنبال تأمین منافع ملی و منافع نظام باشد، آن سازمان موفق خواهد بود؛ در غیر این‌صورت به بن‌بست خواهد رسید.

وزیر دفاع ضمن تقدیر از اقدامات و روند رو به رشد صورت گرفته در صنایع هوایی، روند فعالیت‌های این سازمان را در مسیر رشد دانست و تأکید کرد: می‌بایست با نگاه به تجربیات گذشته و اعمال بازنگری‌های لازم، مسیر حرکت آتی سازمان صنایع هوایی در رسیدن به اهداف تعیین و مورد پایش قرار گیرد.

سردار سرتیپ پاسدار «سیدمهدی فرحی» جانشین وزیر دفاع نیز در این بازدید با اشاره به تلاش‌ها و جهش‌های خوبی که در سال‌های اخیر در سازمان صنایع هوایی اتفاق افتاده است با تأکید بر تحقیقات توسعه و جلب مشارکت حداکثری بخش خصوصی کشور از جمله ۲۸۰ شرکت فعال در حوزه صنعت هوایی گفت: این موضوع می‌تواند بر رضایتمندی نیرو‌های مسلح در زمینه‌های کمیت، کیفیت، تنوع، قیمت و تحویل به موقع محصولات دفاعی اثرگذار باشد.

در این مراسم، امیر «افشین خواجه‌فرد» مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، گزارشی از فعالیت‌های این سازمان در حوزه‌های طراحی، ساخت، تولید، تعمیر و نگهداری انواع هواپیما، بالگرد، پهپاد، پیشرانه‌های هوایی و افق پیش روی این سازمان را ارائه کرد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار