به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار قریشی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی، اندیشه «اسرائیل، از نیل تا فرات» را به گور می‌برد، گفت: فرزندان انقلاب اسلامی، رژیم صهیونیستی را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستند.
کد خبر: ۵۰۰۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹ - 15January 2022

رژیم صهیونیستی اندیشه «اسرائیل، از نیل تا فرات» را به گور می‌برد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، سردار «سید قاسم قریشی» جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگویی با اشاره به اقتدار دفاعی و امنیتی ایران، اظهار داشت: امنیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با دوران استقرار نظام جمهوری اسلامی قابل قیاس نیست، ناامنی، جایگزین امنیت در تاریخ گذشته کشور به‌ویژه رژیم پهلوی بود، حتی داخل شهر‌ها هم مشکل ناامنی داشتیم.

حضور ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در ارتش رژیم پهلوی

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان ساختار ارتش ایران در دوران رژیم منحوس پهلوی، تکیه این رژیم به دولت وقت آمریکا را تکیه‌گاهی پوشالی و متزلزل برای این به‌اصطلاح ژاندارم منطقه برشمرد و تصریح کرد: ۶۰ هزار نظامی آمریکایی در جامه مستشار در داخل ارتش وقت ایران حضور داشتند.

سردار قریشی در قیاس اقتدار دفاعی و امنیتی امروز جمهوری اسلامی ایران با وضعیت تجهیزات نظامی در ارتش رژیم پهلوی، با تأکید بر اینکه ایران در آن زمان یکی از کانون‌های اصلی واردات تجهیزات نظامی آمریکایی بود، اضافه کرد: رژیم پهلوی دنبال تکیه‌بر قدرت پوشالی ناتو بود.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین اقتدار دفاعی و امنیتی کشور را مرهون انقلاب اسلامی، رهبری داهیانه امام راحل، ایثار و مجاهدت شهدا و رزمندگان دفاع مقدس، رهبری عالمانه فرمانده معظم کل قوا، دلاوری رزمندگان و شهدای مدافع حرم، وحدت کلمه و ولایتمداری ملت ایران برشمرد و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران، امروز اراده خود را دشمنان تحمیل کرده است.

رژیم جنایت‌کار آمریکا، قبل از انقلاب منابع کشور را به تاراج می‌برد

سردار قریشی بابیان اینکه رژیم جنایت‌کار آمریکا، قبل از انقلاب منابع کشور را به تاراج می‌برد، اضافه کرد: آن‌ها منافع ملی و منفعت ملت بزرگ ایران را سهم خود می‌دانستند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر ماهیت جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان حامی منافع منطقه تأکید کرد و در تشریح وضعیت کنونی آمریکایی‌ها در منطقه، بابیان اینکه آمریکایی‌ها از افغانستان اخراج شدند و در حال فرار از عراق هستند، تصریح کرد: آن‌ها در سوریه و فلسطین هم شکست‌خورده‌اند.

سردار قریشی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی اندیشه «سرزمین ما از نیل تا فرات» را به گور می‌برد، اضافه کرد: این رژیم غاصب بر سر در مجلس خود این نوشته را نصب‌کرده است، فرزندان انقلاب اسلامی، این رژیم کودک کش را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستند.

رژیم صهیونیستی، از مقاومت وحشت دارد

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر قدرت بالای دفاعی جبهه مقاومت به‌ویژه در فلسطین تأکید کرد و با بیان اینکه سردمداران رژیم صهیونیستی از ترس جبهه مقاومت، اطراف شهرک‌ها در سرزمین‌های اشغالی دیوار آهنین کشیده‌اند، تصریح کرد: آن‌ها از جبهه مقاومت وحشت دارند.

سردار قریشی در ترسیم آینده غرب آسیا، با اشاره به اینکه آینده منطقه، آینده‌ای بدون رژیم صهیونیستی و دخالت‌های آمریکاست، اظهار داشت: ان‌شاءالله طبق وعده الهی این امر مهم محقق خواهد شد.

منبع: میزان  

انتهای پیام / ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار