به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۴
چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به مرحله تحویل آثار رسیده است و هنرمندان اصل آثار خود را در محل برگزاری جشنواره واقع در موسسه فرهنگی و هنری صبا فرهنگستان هنر تحویل می‌دهند.
کد خبر: ۵۰۱۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲ - 19January 2022

آغاز تحویل آثار هنرمندان به چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجربه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس به نقل از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، فرایند برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی فجر این‌طور است که نخست هنرمندان عکس آثار خود را در تارنمای جشنواره بارگذاری می‌کنند و هیأت انتخاب آثار را برای حضور در نمایشگاه انتخاب می‌کنند و سپس هنرمندان اصل آثار را در رشته‌های نقاشی، نگارگری، مجسمه، خوشنویسی، هنرهای جدید و سرامیک در مؤسسه فرهنگی و هنری صبا به دبیرخانه تحویل می‌دهند. چاپ آثار رشته‌های عکاسی، کاریکاتور، طراحی گرافیک (پوستر) و تصویرسازی به عهده جشنواره است که تا آغاز جشنواره این آثار بر اساس اندازه‌های اعلام شده، چاپ و برای نمایشگاه آماده می‌شود.

هنرمندان تا روز دوم بهمن ماه فرصت دارند تا اصل آثار خود را تحویل بدهند. سپس، هیأت انتخاب، با رؤیت اصل آثار، انتخاب نهایی را برای نمایشگاه انجام می‌دهند.

آئین گشایش چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر عصر جمعه ۱۵ بهمن‌ماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا فرهنگستان هنر برگزار می‌شود و نمایشگاه تا روز ۳۰ بهمن‌ماه ادامه دارد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار