به روز شده در: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۰
دقایقی پیش شخصی با دو مامور پلیس در خیابان طالقانی درگیر و بلافاصله دستگیر شد.
کد خبر: ۵۲۵۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵ - 28May 2022

شهادت ٢ مامور پلیس در جریان تیراندازى در خیابان طالقانى

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سرهنگ «مراد مرادی» معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت در گفت‌وگویی اظهار داشت: دقایقی پیش شخصی با سلاح کمری اقدام به تیراندازی به سمت مامورین و شهروندان کردند که در این حادثه دو نفر از مامورین پلیس پایتخت بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا و صورت مجروح و جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در حاشیه دستگیری متهمی که صبح امروز در خیابان طالقانی در درگیری با ماموران دو مامور را مجروح کرده بود، اظهار داشت: به‌دنبال حادثه‌ای که امروز در تهران رخ داد به اتفاق رئیس دادسرای جنایی توضیحاتی ارائه می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: روز گذشته جنایتی در روستای بالابان در شهریار اتفاق افتاد و فردی اقدام به شلیک به ۶ نفر از نگهبانان کرد که در نتیجه ۴ نفر کشته و دو نفر مجروح شده‌اند‌.

سردار رحیمی گفت: با اقدامات ویژه برای شناسایی قاتل از روز گذشته اقدامات لازم انجام و قاتل از محل متواری و در جای دیگری مخفی و امروز در خیابان طالقانی با پلیس درگیر شده و اقدام به شلیک می‌کند.

وی تصریح کرد: ۴ نفر مجروح شده‌اند با رشادت و پایمردی دو نفر از همکاران ما فرد مسلح دستگیر شده است با بررسی های مشخص شده معلوم شد این فرد آن قاتل روز گذشته است و امروز هم قصد داشته به افراد دیگری صدمه بزند.

سردار رحیمی گفت: متهم ۲۴ ساله است و تیرهایی که در این حادثه شلیک شده با تیرهایی که روز گذشته در شهریار شلیک شده مطابقت دارد.

وی ادامه داد: باید توجه ویژه‌ای برای برخورد با استفاده کنندگان سلاح صورت بگیرد.

سردار رحیمی ادامه داد: انگیزه‌اش از درگیری با نگهبانان به دلیل اختلاف مالی بوده است. موضوع امنیتی مطرح نیست و صرفا اختلافات مالی بوده است.

در ادامه این نشست شهریاری رئیس دادسرای جنایی گفت: متهم در روز گذشته براساس اعترافاتش اعلام کرد ب توجه به اختلافات که با نگهبانان داشته با تهیه سلاح اقدام به تیراندازی کرده است.

شهریاری گفت: بلافاصله به همراه بازپرس کشیک قتل در محل حاضر شدیم.از طریق کلانتری به ما اعلام شد وی در خیابان طالقانی مشاهده شده و در درگیری به ۴ پلیس مجروح کرده است. انگیزه وی اختلافات مالی مطرح شده است.

وی ادامه داد: موضوعات امنیتی مطرح نیست و پزشک پزشکی قانونی برای تایید صلاحیت روانی فرد اقدامات لازم را انجام می‌دهد. متهم مدعی شده سلاح را از یکی از شهرستان‌ها تهیه کرده است.

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار