به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
امام خامنه‌ای در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه‌ها:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به اساتید بسیجی دانشگاه‌ها فرمودند: فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست، شما می‌توانید در همه زمینه‌ها پیشران باشید.
کد خبر: ۵۳۰۰۰۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳ - 21June 2022

اساتید بسیجی در همه زمینه‌ها پیشران باشندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به نشست بسیج اساتید کشور تاکید کردند: علم نافع و پیشرفته اساتید چه در موضوعات راهبردی و اساسی و چه در مسائل نقد و کاربردی نیاز حتمی و فوری کشور است.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که از سوی حجت‌الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در آیین گرامیداشت روز بسیج اساتید کشور قرائت شد، به شرح زیر است:

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

الحمدلله و الصلاه علی رسول الله و علی آله الاطهار

به استادان بسیجی دانشگاه و اجتماع آنان در روز ملی بسیج اساتید سلام و درود می‌فرستم و یاد دانشمند مجاهد شهید مصطفی چمران و دیگر شهدای دانشگاه را عزیز و گرامی می‌دارم. سایه مبارک استاد متعهد و متدین و مجاهد بر سر دانشگاه کشور یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی و نوید دهنده سرافرازی و رستگاری آینده ملت ایران است.

علم نافع و پیشرفته شما چه در موضوعات راهبردی و اساسی و چه در مسائل نقد و کاربردی نیاز حتمی و فوری کشور است. فعالیت استاد بسیجی تنها تعلیم نیست پیشرفت علمی، نوآوری در ماهیت دانش و زبان آن، آمیختن آموزش با اخلاق و تربیت نفسانی، همت به دوگانه فراگیری تازه‌های علمی و اجتهاد و تولید علم و وظایف دیگری از این قبیل نیز در زمره مسئولیت‌های استاد علم است و شما بسیجیان عزیز در همه این زمینه‌ها می‌توانید پیشتاز و پیشران باشید. توفیقات شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
سیدعلی خامنه‌ای
۳۰ خرداد ۱۴۰۱

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها