به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین:
سرهنگ یوسفیان گفت: روابط عمومی بسیج خود را ملزم به انعکاس گسترده خدمات بسیج و بسیجیان می‌داند.
کد خبر: ۵۳۱۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۵ - 29June 2022

خود را ملزم به انعکاس گسترده خدمات بسیج و بسیجیان می‌دانیمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سرهنگ پاسدار «محمد یوسفیان» معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در همایش مسئولین روابط عمومی سپاه و بسیج برلزوم انعکاس گسترده خدمات بسیج و بسیجیان و امید آفرینی در جامعه تاکید کرد.

معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین در جمع مسئولین روابط عمومی سپاه و بسیج سراسر کشور در مشهد مقدس با بیان این نکته که مطلع کردن آحاد جامعه از خدمات و دستاورد‌های عظیم و فراوان شجره طیبه بسیج از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است عنوان نمود که منویات معظم له مسئولیت سنگینی است بر دوش تک تک عزیزانی که در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بسیج فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اقدام‌های فراوان صورت گرفته در دوسال اخیر پیرامون مقابله با کرونا توسط بسیج اظهار داشت: بلافاصله پس از فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر لزوم همدلی و مواسات در بین اقشار جامعه، رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین، آغاز نهضت کمک مومنانه توسط بسیج را به بسیجیان سراسر کشور ابلاغ نمود و از آن تاریخ با همتی مضاعف، بسیج در مراحل و مقاطع متعددی نسب به انجام این کار خداپسندانه همت گمارد.

یوسفیان همچنین از طرح بسیج در مقابله با کرونا که مزین به نام سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) بود یاد کرد و گفت به حمدالله بسیج در این عرصه هم خوش درخشید.

وی گفت:در شرایطی که کلیه افراد جامعه پنجه در پنجه با این ویروس منحوس می‌جنگیدند، حفظ روحیه و حتی بالا بردن روحیه مردم مهمترین کاری بود که باید انجام می‌شد و این رسالتی بود که می‌بایست مسئولین روابط عمومی سپاه و بسیج نسبت به انجام آن همت می‌گماردند.

سرهنگ یوسفیان در پایان صحبت‌های خود با بیان این نکته که با همتی مضاعف، فعالین رسانه در بسیج از این ماموریت هم همچون گذشته سربلند بیرون آمدند از زحمات همه این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار