به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
فراکسیون زنان مجلس:
فراکسیون زنان مجلس در پیامی درگذشت مادر شهید بابایی را تسلیت گفت و در این پیام تاکید شد که او به حق الگو‌یی قابل طرح برای نسل جدید است.
کد خبر: ۵۳۱۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰ - 02July 2022

مادر شهید بابایی الگویی قابل طرح برای نسل جدید استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سبا بابایی (کونیکو یامامورا)، مادر شهید بابایی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

درگذشت تالم بار سرکار خانم سبا بابایی (کونیکو یامامورا)، مادر شهید ژاپنی گرانقدر دفاع مقدس (شهید بابایی) که پس از تحمل مدتی رنج بیماری، به فرزند شهیدش پیوست ما را متأثر نمود.

ایشان که وقایع مهم تاریخی این مرز و بوم نظیر قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و… را از نزدیک درک کرده بود، با نفس حق امام خمینی (ره) به فهم عمیقی از دفاع از اسلام رسیده و کمر همت به تلاش در راه اعتلای اسلام بسته بود و چه تلاش و جهادی بالاتر از تقدیم فرزند عزیزتر از جانش به درگاه باری تعالی.

این زن همچون بسیاری زنان دیگر که پرورش‌یافته مکتب رهبران انقلاب اسلامی هستند، به حق الگو‌هایی قابل طرح برای نسل جدید هستند.

فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی این مصیبت را به خانواده و بازماندگان ایشان تسلیت گفته و از خداوند منان برای این بانو طلب علو درجات می‌کند.

ان‌شالله با حضرت زهرا (س) مأنوس باشند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها