به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
واکنش حزب‌الله به تهدید وزیر دارایی رژیم صهیونیستی:
«نبیل قاووق» به تهدیدات اخیر مطرح شده از سوی لیبرمن واکنش نشان داد.
کد خبر: ۵۳۷۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷ - 05August 2022

تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کنیمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی جنبش مقاومت اسلامی حزب‌الله لبنان به تهدیدات اخیر مطرح شده از سوی «آویگدور لیبرمن» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

لیبرمن اخیراً گفته بود که در صورت حمله حزب‌الله به میدان گازی کاریش و آغاز جنگی جدید باید ضاحیه (جنوب بیروت) را محو کنیم.

در همین رابطه، عضو شورای مرکزی حزب‌الله اظهار داشت: رژیم صهیونیستی توانایی ایجاد معادلات نظامی را ندارد و سران این رژیم به خوبی می‌دانند آنچه که در جنگ احتمالی آینده از دست خواهند داد، چندین برابر خسارت‌های وارده به لبنان خواهد بود.

وی در ادامه با طرح معادله جدید نظامی در برابر رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: در صورت اقدام رژیم صهیونیستی برای از ویران نمودن ضاحیه، تل‌آویو را با خاک یکسان خواهیم کرد.

شیخ نبیل قاووق تاکید کرد: تصاویر ویدیویی که چند روز پیش از سوی مقاومت لبنان منتشر شده، پیامی واضح به رژیم صهیونیستی دارد، پیام ما این است که مقاومت برای جنگ آمادگی دارد و موشک‌هایی را برای هدف قرار دادن کاریش و فراتر از کاریش آماده کرده است.

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان تاکید کرد: اگر سران صهیونیست می‌دانستند که حزب‌الله چه طرح‌هایی برای تأسیسات راهبردی رژیم صهیونیستی در بخش‌های مختلف گازی، نفتی و نظامی در نظر گرفته، قطعاً شب‌ها نمی‌خوابیدند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار