به روز شده در: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۴
فراخوان مسابقه خاطره‌نویسی «جاده بهشت» همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منتشر شد.
کد خبر: ۵۳۸۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴ - 06August 2022

انتشار فراخوان مسابقه خاطره‌نویسی «جاده بهشت» در خوزستانبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، فراخوان مسابقه خاطره‌نویسی «جاده بهشت» امروز همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منتشر شد.

 آثار ارسالی در این فراخوان باید متناسب با محورهای موضوعی مسابقه باشند و قبلا در مسابقه، همایش و یا جشنواره‌ دیگری پذیرفته نشده باشند.

برای ارایه‌دهندگان آثار، محدودیت سنی وجود ندارد. همچنین خاطرات ارسالی محدود به سال ۱۴۰۱ نیست و شرکت‌کنندگان می‌توانند خاطرات سالیان گذشته را نیز برای بررسی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

لازم است آثار در قالب کاغذ A۴ و با فونت ۱۴در نرم افزار WORD نوشته شده و از طریق پست الکترونیکی Farakhankhz@Gmail.com به دبیرخانه‌ مسابقه ارسال شوند.

مشخصات شرکت‌کنندگان شامل نام و نام‌خانوادگی، کدملی و شماره تماس نیز باید در بالای اثر ارسالی قید شود.

دبیرخانه‌ مسابقه پس از بررسی خاطرات ارسالی، صاحبان آثار برگزیده را برای حضور در آیین پایانی دعوت می‌کند و به سه اثر برگزیده در هر بخش لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

مهلت ارسال آثار پنج مهر ۱۴۰۱ و آیین پایانی این مسابقه آبان ۱۴۰۱ همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها