به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۶
شهید على‌محمد على‌قلعه باباخانى در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «از خدا می‌خواهم توفیق دهد تا همه مردم حافظ خون این همه شهید باشند، زیرا شهید یعنى شاهد بر همه امور تاریخ.»
کد خبر: ۵۴۱۰۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۹ - 23August 2022

شهید باباخانى:حافظ خون شهدا باشید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.  

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید على‌محمد على‌قلعه باباخانى

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درود و سلام به پیشگاه ولیعصر امام زمان (عج) و حسین زمان خمینى بت‌شکن و امت شهیدپرور همیشه در صحنه و شهیدان گلگون‌کفن انقلاب.

اکنون که عازم جبهه جنگ حق علیه باطل شده‌ام چند کلمه‌اى وصیت با همسرم دارم، همسر عزیزم سلام! امیدوارم که حالت خوب باشد از رفتنم نگران نباش، چون خودم خیلى خوشحالم این توفیق را یافتم و خدا این لطف را به ما عطا کرد و ما را از سربازان خود قرار داد در هر صورت ما همه از اوییم و به سوى او خواهیم رفت حالا یکى زودتر و یکى دیرتر مى‌رود. من از اول آرزویم این بود یک خدمتگزار برای دین باشم و از خدا مى‌خواستم از «جندالله» باشم و این دعا را زیاد می‌خواندم، «اللهم اجعلنى جندک فان جندک هم الغالبون».

سخنی هم با پدر عزیز و مادر عزیزم، هیچگاه براى من ناراحت نباشید، زیرا این راه را آگاهانه انتخاب کردم و از خدا خواستم مرا توفیق دهد؛ از خدا می‌خواهم توفیق دهد تا همه مردم حافظ خون این همه شهید باشند، زیرا شهید یعنى شاهد بر همه امور تاریخ.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها