به روز شده در: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
شهید حجت‌الله سروش در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «پیرو خط امام خمینی باشید و جبهه‌ها را خالی نگذارید.»
کد خبر: ۵۴۴۴۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۱ - 10September 2022

شهید سروش: پیرو خط امام باشید

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

وصیت‌نامه شهید حجت الله سروش

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

چند کلمه به عنوان وصیت‌نامه یادداشت می‌کنم با اینکه نتوانستم آنچنان که وظیفه شرعی خود می‌دانم دینم را به امام خمینی و انقلاب انجام دهم، اما به پدر و مادر بزرگم می‌گویم که راه امام خمینی راهی است که دین مبین اسلام را زنده و راهنمایی می‌کند مبادا آن را رها کنید و اگر فرزندتان در این راه قربانی شد برای او گریه نکنید و افسوس نخورید.

امام خمینی را تنها نگذارید که او از نسل حضرت محمد (ص) است و، اما به برادران بزرگوارم هم توصیه می‌کنم پیرو خط امام خمینی باشید و جبهه‌ها را خالی نگذارید و تقوا که اولین منشأ پاکیزگی است را از دل و جان قبول کنید، خط حسینی را ادامه دهید، سنگر‌ها را خالی نگذارید که دشمن خوشحال شود و به آب و خاک و میهن ما خیانت کند! والسلام.»

منبع: فارس

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها