به روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
حماس عملیات تیراندازی امروز مبارزان مقاومت در تیراندازی به سوی اتوبوس حامل شهرک نشینان صهیونیست را تبریک گفت.
کد خبر: ۵۴۸۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹ - 02October 2022

قیام رو به گسترش ملت فلسطین متوقف‌شدنی نیستبه گزارش گروه بین‌‎الملل دفاع‌پرس به نقل از رسانه‌های فلسطینی، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز یکشنبه در بیانیه‌ای عملیات تیراندازی به سمت اتوبوس شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست در شرق نابلس را تبریک گفت.

حازم قاسم سخنگوی حماس عنوان کرد که ما در مقابل خیزش روزافزون و گسترده فلسطینیان قرار داریم که جز با تحقق اهداف ملت یعنی بیرون راندن کامل اشغالگران از این سرزمین، متوقف نخواهد شد.

قاسم اظهار داشت که این عملیات همزمان با تعرض گسترده شهرک‌نشینان اشغالگر به مسجد الاقصی انجام شد، تا پاسخی طبیعی به جنایات آنان علیه این مسجد مبارک باشد.

وی با اشاره به اینکه مقاومت روز به روز قدرت بیشتری می‌گیرد، عنوان کرد که عملیات امروز پاسخی از قلب نابلس به جنایت اشغالگران در به شهادت رساندن ۴ مبارز فلسطینی در جنین بود.

منابع فلسطینی صبح امروز یکشنبه از عملیات تیراندازی مبارزان مقاومت به سوی یک اتوبوس حامل صهیونیست‌ها در منطقه بیت فوریک در شرق نابلس خبر می‌دهند که در پی آن تاکنون یک شهرک نشین زخمی شده است.

در این عملیات مبارزان مقاومت یک اتوبوس حامل صهیونیست‌ها را به رگبار گلوله بستند که در نتیجه آن یک شهرک نشین ۴۰ ساله زخمی شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار