به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
حسینی گفت: باید تمامی افرادی که با قضاوت‌های باطل خود موجب تحریک جوانان در اغتشاشات اخیر و خسارت به اموال عمومی شدند، پاسخگو باشند.
کد خبر: ۵۴۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳ - 06October 2022

افرادی که موجب تحریک جوانان در اغتشاشات شدند، باید پاسخگو باشندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «سید محمد حسینی» معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز (پنج‌شنبه) در همایش نیرو‌های مسلح خراسان شمالی در سالن ایثار بجنورد اظهار داشت: در اغتشاشات اخیر عده‌ای از افراد ورزشی و هنری حرف‌های باطلی را در فضای جامعه مطرح می‌کردند و اظهارات آن‌ها موجب زیان‌های بسیاری به اموال عمومی کشور شد.

حسینی افزود: دستگاه قضایی باید در خصوص این افراد تصمیم و با آن‌ها برخورد شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: همانگونه که انتخابات در سال ۸۸ بهانه‌ای برای اغتشاشات در کشور شد، حجاب نیز تنها بهانه‌ای برای ایجاد ناامنی و سلب آرامش مردم در راستای توقف روند پیشرفت کشور است.

وی با تاکید بر اینکه باید جنایت‌های مدعیان حقوق بشر برای جوانان تبیین شود، گفت: رسانه‌ها و دستگاه‌های آموزشی کشور در این راستا نیازمند تحولی بنیادین هستند؛ زیرا همه شاهد آن بودیم که دشمنان چگونه با بهره گیری از رسانه‌های خود موجب تحریک جوانان و نوجوانان ما شدند.

حسینی اضافه کرد: دشمنان با شگرد‌های رسانه‌ای خود ایران را ضد حقوق بشر نشان می‌دادند در حالی که خودشان به هیچ عنوان پایبند به حقوق انسان‌ها نیستند.

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: رسانه‌ها و دستگاه‌های آموزشی باید پیش از این‌ها جنایت‌های منافقین و دشمنان علیه مردم مظلوم ایران را تبیین می‌کردند تا جوانان ما آگاه باشند.

وی تصریح کرد: دشمنانی که امروزه خود را مدعی حقوق بشر می‌دانند، روزگاری با سیاست‌های استعماری، دنیا را بین خود تقسیم کرده بودند و امروزه هیچگونه اعتقادی به حقوق انسان‌ها ندارند.

حسینی با بیان اینکه تربیت و آموزش صحیح موجب افزایش امنیت جامعه می‌شود، گفت: دلیل اینکه گاهی اوقات امنیت خدشه‌دار می‌شود، ناشی از بی توجهی به مسائل تربیتی است.

معاون پارلمانی رییس جمهور افزود: در واقع اگر به مسائل تربیتی اهمیت داده و انسان‌های مومنی تربیت شوند، نقش بازدارنده‌ای در جامعه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی الگوی کشور‌های ظلم‌ستیز شده است، بیان کرد: آن مدینه فاضله‌ای که در الگوی پیشرفت ایران اسلامی مطرح می‌شود، آرمان شهری امن است که دشمن برای دست نیافتن کشور به آن سرمایه گذاری سنگینی کرده است.

حسینی افزود: در این مدینه فاضله علم و دانش جایگاه ویژه‌ای دارد و ایران اسلامی نیز برای تحقق ظهور در این جهت حرکت می‌کند.

معاون پارلمانی رییس جمهور با تاکید بر اینکه ایران، محور مقاومت در جهان اسلام است، اظهار داشت: با درایت‌های رهبری و نقش آفرینی نیرو‌های مسلح و بسیجی دشمنان نتوانستند در کشور مشکلی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به خوبی در برابر مثلت عبری، عربی و غربی ایستاده است و تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

حسینی با بیان اینکه توقف پیشرفت کشور دلیلی برای ایجاد ناامنی است، بیان کرد: با همراهی مردم بسیاری از پروژه‌هایی که در هشت سال گذشته متوقف شده بود در حال اجراست و اکنون توسعه در کشور روند خوبی دارد.

معاون پارلمانی رییس جمهور افزود: دشمن نیز برای توقف این روند توسعه دست به ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور زده است.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار