به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
جانشین فرمانده کل سپاه:
سردار فدوی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکا از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته، اما طی این سال‌های طولانی هر آنچه اقدام کردند با شکست روبه‌رو شده است.
کد خبر: ۵۴۹۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱ - 06October 2022

دشمنی آمریکا با ملت ایران از اول انقلاب تاکنون تداوم داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم یادبود شش شهید امنیت بسیج و سپاه در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان اظهار داشت: امروز شش نفر از عزیزان ما بر اساس تکلیف ایستادند و در زاهدان شهید شدند؛ سردار شهید «حمیدرضا هاشمی» قرار بود به‌زودی از استان سیستان و بلوچستان برود و در تهران در جایگاه کشوری خدمت کند؛ ولی بر اساس وظیفه ایستاد و در میدان شهید شد.

سردار فدوی ادامه داد: امنیت نعمت بی‌نظیری است که تا زمانی که وجود دارد، حس نمی‌شود، اما به محض اینکه به آن خدشه وارد شد، ملموس می‌شود؛ مانند سلامت که اگر تمام عمر انسان سالم باشد، حس نمی‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: امنیت هم همینطور است و به محض اینکه به آن خدشه‌ای وارد شود، همه دنیا می‌فهمند؛ بر این اساس بیش از ۴۳ سال است که همه ارگان‌های کشور پای کارند تا دشمن به امنیت ملت ایران خدشه وارد نکند.

وی اضافه کرد: از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی، ایادی استکبار فهمیدند که این انقلاب و امنیت آن ریشه‌دار است و از ابتدای انقلاب آمریکا از دشمنی با ملت ایران دست برنداشته، اما طی این سال‌های طولانی هر آنچه اقدام کردند با شکست روبه‌رو شده است.

سردار فدوی گفت: در دوران جنگ تحمیلی، صدام در نوک پیکان حمله به ایران قرار داشت، اما ایران در جنگ با ۸۷ کشور جهان در تقابل بود و جنگید. دو جبهه مقابل هم بودند که امکانات مادی جمهوری اسلامی قابل مقایسه با جبهه باطل مقابل نبود؛ تمام زیرساخت‌ها و سیستم عامل‌ها در اختیار دشمن بود، اما پیروزی با جبهه حق است.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: برای پاسخ به این سوال که چگونه جبهه حق با امکانات دنیایی قلیل پیروز است، خداوند در قرآن می‌فرماید دو حزب بیشتر نیست؛ حزب خدا و حزب شیطان و خداوند خود وعده داده که حزب خدا همیشه پیروز است؛ اما باید مراقبت کرد که در حزب خدا باشیم؛ اگر انسان تکالیفی که خداوند مشخص کرده را انجام ندهد مورد عنایت حضرت حق قرار نمی‌گیرد؛ مثال آن جنگ احد است که وقتی مسلمانان از دستورات خداوند پیروی نکردند، شکست خوردند.

وی اضافه کرد: دلیل پیروزی جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف این است که جبهه جمهوری اسلامی تاکنون به وظایف خود عمل کرده است، انقلاب اسلامی یعنی اسلام؛ چون در یک مقطع خاصی که سلاطین و حاکمان ظالم بر کشور حاکم بودند، امام خمینی (ره) به عنوان یک عالم بزرگ اسلام آنچه خداوند آورده بود را برای مردم روشن کرد و در این سال‌ها همه دلدادگان اسلام به تکالیفشان عمل کردند و ۳۰۰ هزار شهید گواه این مطلب است.

سردار فدوی افزود: هنوز از جبهه‌های مختلفی که خبیث‌ترین خبیث‌های عالم برای انقلاب اسلامی درست می‌کنند ما شهید می‌دهیم و هنوز از سوریه شهید می‌آوریم، در همین فتنه اخیر همه خبیث‌های عالم به میدان آمدند؛ آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به میدان آمدند و یک جنگ احزاب برای ایران به وجود آوردند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شبکه‌های انگلیسی تا قبل این فتنه روی موضوع ملکه کار می‌کردند، اما به محض وقوع فتنه همه پشت فتنه متمرکز شدند، تصویری که از همین زاهدان درست کردند، مانند این بود که کل شهر زاهدان دارد می‌سوزد؛ در صورتی که اینطور نبود و در واقع آن‌ها دنبال پوشش منافع خود بودند.

وی بیان کرد: مهم این است که آن کسانی که تکلیف دارند، وظیفه دارند در دفاع در برابر تهاجمات رسانه‌ای و ملی و... پای کار باشند و از این امنیت دفاع کنند؛ هرچند دشمنان حقیقت را وارونه جلوه می‌دهند.

سردار فدوی گفت: خدمتگزاران کشور در ۴۳ سال همیشه پای کار انقلاب بودند و در سیل و زلزله و همه بزنگاه‌ها برای انقلاب خدمت کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه بیان کرد: جوانانی که در انقلاب اسلامی رفتند و در سوریه شهید شدند، جنگ را ندیده بودند و این انقلاب اسلامی بود که با انتقال سینه به سینه مفاهیمی که با فطرت آنان در ارتباط است، این نسل را تربیت کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار