استاندار خراسان رضوی:

مردم باید محور حل مشکلات جامعه باشند

«نظری» گفت: برای حل مشکلات و رفع چالش‌ها باید به سراغ مردم برویم و در این مسیر استفاده از توان مردمی در بخش نرم‌افزاری و عملیاتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
کد خبر: ۵۵۵۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۷ - 09November 2022

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی امروز (چهارشنبه) در حاشیه برگزاری رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگرچه گروه‌های مردمی تاکنون در رفع مسائل اجتماعی ورود کرده‌اند، اما نیازمند فعالیت بیشتر در این زمینه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات و رفع چالش‌ها باید به سراغ مردم برویم و در این مسیر استفاده از توان مردمی در بخش نرم‌افزاری و عملیاتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: مسائل مختلف اجتماعی همچون ازدواج، فرزندآوری و طلاق با استفاده از ظرفیت‌های مردمی قابل حل و بررسی است.

این مسئول تصریح کرد: رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی و اجتماعی که اکنون شاهد برپایی آن هستیم، مصداقی از شکل‌گیری نگاه‌های بسیار خوب مردمی و حضور مردم در صحنه همراه با درک مسائل و یافتن راهکار برای معضلات موجود را نشان می‌دهد و این تلفیق بر بستر مردمی نتیجه‌بخش خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی بیان داشت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی ترکیب انرژی، قدرت و جسارت جوانی با تجربه افراد کارکشته به حل مسائل و گره‌گشایی منتهی خواهد شد.

۱۱۳ تشکل فرهنگی و اجتماعی - مردمی خراسان رضوی نخستین رویداد و نمایشگاه هم‌افزا را در مشهد با همکاری آستان قدس رضوی برپا کردند.

این تشکل‌ها بر بستر ارائه توانمندی‌ها، شبکه‌سازی و همکاری ظرفیت‌های مردمی در عرصه‌‌های مختلفی همچون فکر و اندیشه، صنایع خلاق و فرهنگی، رسانه و هنر، اجتماعی، سبک زندگی عفیفانه، تربیتی و آموزشی، خانواده، کتاب و کتابخوانی، تفریح و نشاط برای اولین بار در کشور و در استان خراسان رضوی گرد هم جمع شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار