به روز شده در: ۱۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۲:۱۶
منابع فلسطینی از عملیات تیراندازی مبارزان مقاومت در شهر جنین پس از یورش نظامیان صهیونیست به این شهر خبر دادند.
کد خبر: ۵۶۸۶۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ - 23January 2023

قدس و کرانه باختری شاهد ۸ عملیات مقاومتی در ۲۴ ساعت اخیربه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، بامداد امروز دوشنبه مبارزان مقاومت فلسطین در شهر جنین (شمال کرانه باختری) با یورش نظامیان صهیونیست به منطقه الجابریات مقابله کرده و نظامیان این رژیم را هدف قرار دادند.

همچنین مبارزان مقاومت فلسطین بامداد امروز شهرک صهیونیست نشین شاکید در اراضی اشغالی غرب جنین، را هدف تیراندازی پیاپی خود قرار دادند.

نظامیان صهیونیست در یورش به شهر جنین، سه برادر فلسطینی از خانواده «المهر» را بازداشت کرده و به مراکز امنیتی منتقل کردند.

در پی بالاگرفتن درگیری مسلحانه در شهر جنین بین مبارزان مقاومت و نظامیان اسرائیلی، صهیونیست‌های اشغالگر وادار به عقب‌نشینی از این منطقه شدند.

منابع فلسطینی تصاویری از این درگیری‌های مسلحانه نیز منتشر کرده‌اند.

در تحولی دیگر، خبرنگار المیادین در رام الله گزارش داد که نظامیان صهیونیست در یورش‌های امروز دوشنبه به مناطق مختلف کرانه باختری، ۱۴ فلسطینی را بازداشت کرده‌اند.

از سوی دیگر، کمیته مبارزه به دیوار حائل و شهرک سازی رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای از مردم فلسطین خواست، امروز همزمان با بازدید هیئتی از حزب لیکود از منطقه خان الاحمر اقدام به برگزاری تظاهرات اعتراضی کنند.

در تحولی دیگر، وبگاه شهاب نیوز گزارش داد که طی ۲۴ ساعت اخیر ۸ عملیات مقاومتی در قدس و کرانه باختری رخ داده است که شامل ۵ عملیات تیراندازی بوده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها