به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
رئیس دیوان محاسبات کشور:
دستغیب گفت: در دوران انقلاب، دفاع مقدس و دوران مدیریت پس از جنگ شاهد فعالیت نسلی بودیم که روحیه بسیجی داشتند و علی‌رغم اینکه ناملایمات زیادی را تجربه کردند، ولی کار را با صلابت و ایمان پیش می‌بردند و در حال حاضر هم نیاز داریم که این روحیه نسل فعلی به آینده انتقال یابد.
کد خبر: ۵۶۸۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹ - 24January 2023

روحیه بسیجی دوران دفاع مقدس به نسل بعد انتقال پیدا کندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «سید احمدرضا دستغیب» رئیس کل دیوان محاسبات کشور در مراسم صبحگاه بسیج این سازمان، با تبریک حلول ماه مبارک رجب و میلاد باسعادت امام محمدباقر (ع) بر بهره‌مندی از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی درخصوص این ماه مبارک تاکید کرد.

دستغیب با بیان اینکه در شرایط کنونی بار مسئولیت ما سنگین است، گفت: در دوران انقلاب، دفاع مقدس و دوران مدیریت پس از جنگ شاهد فعالیت نسلی بودیم که روحیه بسیجی داشتند و علیرغم اینکه ناملایمات زیادی را تجربه کردند ولی کار را با صلابت و ایمان پیش می بردند و در حال حاضر هم نیاز داریم که این روحیه نسل فعلی به آینده انتقال یابد.

رئیس کل دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه اخیراً صداهایی در ارتباط با نهاد مقدس سپاه پاسداران به گوش می رسد، اظهار داشت: در این خصوص باید بدانیم و به نسل بعد از خودمان نیز متذکر شویم که اگر سپاه نبود، منطقه دچار آشوب می شد و همه مدیون امنیتی هستیم که پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد کرده اند و اگر نبود این امنیت، جهان دچار آشوبی می شد که حتی در جنگ های جهانی هم شاهد آن نبودیم.

گفتنی است مراسم صبحگاه بسیج دیوان محاسبات کشور با حضور رئیس کل، دادستان، جمعی از معاونین، حسابرسان کل، مدیران کل و سایر کارکنان ستاد مرکزی برگزار شد.

انتهای پیام/371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار