همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی انجام شد؛
جمعی از اهالی فرهنگ و هنر مشهد با حضور در گلزار شهدای آرامستان بهشت رضا به مقام شهدای ادای احترام کردند.
کد خبر: ۵۸۳۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲ - 15April 2023

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، جمعی از هنرمندان مشهدالرضا با حضور بر مزار شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان امنیت آرمیده در گلزار شهدای آرامستان بهشت رضا با قرائت فاتحه و اهدا گل به مقام شامخ شهدا ادای احترم کردند.   

«مجید عسگری» رئیس حوزه‌ هنری خراسان رضوی در این مراسم اظهار داشت: برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی هر سال با عطرافشانی گلزار شهدای بهشت رضا که با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر مشهد انجام می‌گیرد، آغاز می‌شود تا به برکت خون شهدا در برگزاری این برنامه‌ها موفق باشیم.

وی افزود: امسال این مراسم با حضور ۲۵ نفر از اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد، حاضران بر سر مزار شهدای امنیت «حسین زینال‌زاده» و «دانیال رضازاده» و نیز شهید «مهدی فرودی» از شهدای دفاع مقدس، حضور یافتند و با آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

این مسئول ادامه داد: اهالی فرهنگ و هنر مشهد همچنین بر مزار مرحوم سید محسن مصطفی‌زاده شاعر و نویسنده مشهدی حضور پیدا کردند.

عسگری خاطرنشان کرد: امسال باتوجه به همزمانی هفته هنر انقلاب اسلامی با شب‌های قدر، ویژه‌برنامه‌های این هفته از امروز، (شنبه) آغاز می‌شود.

ادای احترام هنرمندان مشهدی به شهدا

ادای احترام هنرمندان مشهدی به شهدا

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار