وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیأت دولت:
زارع‌پور با بیان اینکه تلاش میکنیم «ویراستی» بستر ارتباطی خوب برای مردم و مسئولان باشد، گفت: نظر بر این است که دولتمردان نیز در این پلتفرم حضور داشته باشند و پاسخگوی سوالات مردم باشند.
کد خبر: ۵۹۳۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸ - 31May 2023

تلاش میکنیم «ویراستی» بستر ارتباطی خوب برای مردم و مسئولان باشدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه) در حاشیه برگزاری حیاط دولت در جمع خبرنگاران درباره نرم‌افزار ایرانی «ویراستی» اظهار داشت: تلاش می‌کنیم یک بستر ارتباطی خوب برای مردم و مسئولان فراهم کنیم. نظر بر این است که دولتمردان نیز در این پلتفرم حضور داشته باشند و پاسخگوی سوالات مردم باشند.

زارع‌پور افزود: در وزارت ارتباطات تکلیف کرده‌ایم که تمامی معاونان و مدیران کل استانی در این بستر حضور داشته باشند تا به صورت مستقیم به مشکلات مردم رسیدگی شود.

وزیر ارتباطات بیان کرد: امید است این پلتفرم به یک شبکه اجتماعی برای ایرانیان و بستری برای مطالبه‌گری نیازهایشان و پاسخگویی به خواسته‌های آنها تبدیل شود.

زارع‌پور اظهار کرد: شخصاً در روز حدود دو ساعت برای فضای مجازی وقت می‌گذارم اما به صورت ویژه در نرم‌افزار ویراستی هم زمان می‌گذارم و پیام‌های مردم را می‌خوانم، پاسخ می‌دهم و به بخش رسیدگی ارجاع می‌دهم.

وزیر ارتباطات افزود: این بستری برای آن است که در جریان مطالبات عمومی قرار بگیریم و امید است روزی این سکوهای بومی به محل تعامل مستقیم مردم با مسئولان تبدیل شود.

انتهای پیام/371

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار