به روز شده در: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۶
در همایش مدیران ارشد وزارت دفاع؛
همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح برگزار و طی آن از سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با رویکرد پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی رونمایی شد.
کد خبر: ۵۹۵۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹ - 10June 2023

رونمایی از سند تبیین راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با رویکرد جهش در پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با حضور سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سردار شادمانی معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)، امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع، وحید جلال زاده رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس و جمعی از مدیران ارشد وزارت دفاع برگزار و رونمایی از کتاب تبیین راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ با رویکرد پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی انجام شد.

سردار رضا طلایی‌نیک معاون توسعه و برنامه‌ریزی راهبردی و امور مجلس گفت: این برنامه جامع و جهشی برای پشتیبانی دفاعی و مشارکت در تولید ملی با همفکری‌های بسیار زیادی در سه بخش تدوین شده است.

وی ادامه داد: این برنامه در بخش اول به تحلیل راهبردی و تبیین انتظارت رهبر معظم انقلاب می‌پردازد و در بخش دوم شامل مجموعه‌ای از راهبرد‌های و رویکرد‌های اختصاصی برای وزارت دفاع است و بخش سوم نیز در حوزه برنامه و بودجه طراحی و تدوین شده است.

وی با تاکید بر با برنامه بودن وزارت به عنوان مرکز موفقیت در کنار معنویت و ولایت‌پذیری افزود: وجود پشتوانه فکری و اسناد بالادستی مانند برنامه جهشی افق روشن و قابل اندازه‌گیری برای میزان تحقق و مدیریت برنامه‌ها و آرزو‌ها و اهداف را ارائه می‌دهد و امروز با همفکری، مشورت و تفاهم با سازمان‌ها این برنامه جهشی تدوین و ابلاغ می‌شود.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار