به روز شده در: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۴
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
جلال‌زاده گفت: وزارت دفاع از نقاط قابل اتکا در نظام جمهوری اسلامی ایران است که شعار ما می‌توانیم را به باور ما توانستیم تبدیل کرده است.
کد خبر: ۵۹۵۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰ - 10June 2023

وزارت دفاع پیشران صنعت کشور است/ وزارت دفاع‌ شعار «ما می‌توانیم» را به باور «ما توانستیم» تبدیل کردبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «وحید جلال‌زاده» رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در همایش مدیران ارشد وزارت دفاع اظهار داشت: این وزارتخانه از نقاط قابل اتکا در نظام جمهوری اسلامی ایران است که شعار ما می‌توانیم را به باور ما توانستیم تبدیل کرده است.

جلال‌زاده با بیان اینکه وزارت دفاع در حوزه های نظامی و غیر نظامی دستاوردهای متعددی برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورده است گفت: وزارت دفاع پیشران صنعت کشور است و به همین جهت نگاه مجلس به این وزارت خانه نگاهی ممتاز و خاص است.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف صنعت دفاعی افزود: وزارت دفاع در برخی از حوزه ها در لبه‌ی فناوری قرار دارد و این وزارت خانه با توجه به نیاز کشور و درخواست دستگاه های مختلف در بعضی از حوزه های نظامی و غیر نظامی ورود کرده است.

وی با اشاره به افتخار آفرینی ناوگروه 86 گفت: ناوشکن دنا که در این ماموریت حضور داشت از ساخته های وزارت دفاع است که حضور این ناوشکن نشان دهنده ی تاثیرگذاری بسیار زیاد وزارت دفاع در سطح نیروهای مسلح است.

جلال زاده ادامه داد: اقتدار دفاعی که توسط وزارت دفاع ایجاد شده است می تواند الگوی بسیار خوبی در کشور باشد و در همین راستا از تمامی کارکنان وزارت دفاع سپاسگزاریم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار