فرمانده هنگ مرزی سرخس خبر داد؛
سرهنگ «محمودی» گفت: دو طایفه در یکی از روستاهای سطح حوزه سرخس؛ که مدتی پیش بر اثر نزاع دسته جمعی با هم درگیر شده بودند با میانجی‌گری و دعوت از بزرگان طایفه و معتمدین محلی توسط مرزبانان هنگ مرزی سرخس، اختلافات آنها به صلح و سازش ختم شد.
کد خبر: ۶۱۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲ - 04September 2023

صلح و سازش دو طایفه بر سر نزاع دسته جمعی توسط مرزبانان هنگ مرزی سرخسبه گزارش دفاع‌پرس از مشهد، سرهنگ «محمد محمودی» فرمانده هنگ مرزی سرخس از صلح و سازش دو طایفه بر سر نزاع دسته جمعی توسط مرزبانان هنگ مرزی سرخس خبر داد و در تشريح اين خبر اظهار داشت: دو طایفه در یکی از روستاهای سطح حوزه که مدتی پیش بر اثر نزاع دسته جمعی با هم درگیر شده بودند با میانجی‌گری و دعوت از بزرگان طایفه و معتمدین محلی اختلافات آنها به صلح و سازش ختم شد.

فرمانده هنگ مرزی سرخس در تکمیل صحبت خود گفت: وجود اختلافات و درگیری بین طوایف در هر منطقه ای علاوه بر اینکه باعث کاهش امنیت و بروز مشکلات امنیتی برای ساکنین آن منطقه می‌شود؛ سایر مشکلات فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را نیز به دنبال دارد.

بزرگان دو طایفه سرخسی؛ ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از مجموعه هنگ مرزی سرخس حضور مرزبانان را در تمامی ایام به خصوص در زمانی که برخی وقایع جامعه در آستانه بحران قرار می‌گیرد را مایه خیر و برکت و امنیت توصیف کردند.

انتهای پیام/

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار