در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود؛

آیین رونمایی از کتاب «بلندای آسمان وطن»

آیین رونمایی از کتاب «بلندای آسمان وطن» در تالار هویزه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۵۰۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲ - 12February 2024

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، آیین رونمایی از کتاب «بلندای آسمان وطن» با حضور جمعی از فرماندهان نظامی، اُمرای نیروی هوایی ارتش و اهالی رسانه و فرهنگ، سه شنبه ۲۴ بهمن ساعت ۱۰ صبح در تالار هویزه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس برگزار می‌شود.

آیین رونمایی از کتاب «بلندای آسمان وطن»

گفتنی است، کتاب «بلندای آسمان وطن» که در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده، به خاطرات خلبان آزاده جانباز امیرسرتیپ قاسم محمد‌امینی جانشین اسبق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی می‌پردازد. سرتیپ امینی یکی از چهره‌های سرشناس نیروی هوایی ارتش است که بعد از پایان جنگ تحمیلی و در عملیات برون‌مرزی به اسارت نیرو‌های عراقی درآمد و همراه با امیر سرلشکر خلبان حسین لشگری جزو آخرین اسرای آزاد شدة جنگ محسوب می‌شود. سرتیپ امینی پس از آزادی برخلاف سایر هم‌رزمانشان که بازنشسته شدند، در راه به‌روزرسانی دانش خود همت گمارد و مدارج عالی نظامی را در سِمَت‌های مختلف فرماندهی تا جانشینی نیروی هوایی ارتش طی کردند.

کلیه علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند در تاریخ یادشده، به نشانی میدان ونک، بزرگراه شهید حقانی، انتهای خیابان سرو، روبروی پارک طالقانی، تالار هویزه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار