به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
اخبار داخلی
اخبار داخلی
دستیار ویژه و مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت از مخالفت صریح جمهوری اسلامی با پیشنهاد آمریکا در مجمع جهانی سلامت مبنی بر اصلاح مقررات بهداشتی بین‌المللی خبر داد.
در پی توقیف محموله کشتی تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های یونان، کاردار یونان در تهران به وزارت امور خارجه احضار و اعتراض شدید ایران به وی ابلاغ شد.
ترور‌های شرارت‌آمیز دشمنان، خللی در اراده ملت ایجاد نمی‌کند
رئیس مجمع تشخیص مصلحت:
آیت‌الله آملی لاریجانی حادثه تلخ ترور شهید خدایی را موجب به درد آمدن قلب هر انسان آزاده و باوجدانی دانست و گفت: ترور‌های شرارت‌آمیز دشمنان، خللی در اراده ملت ایجاد نمی‌کند.
توسعه مناسبات با مسکو از سیاست‌های راهبردی تهران است
معاون اول رئیس جمهور:
مخبر با تأکید بر اراده جدی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همه جانبه روابط با روسیه، گفت: توسعه مناسبات با مسکو در همه ابعاد، جزو سیاست‌های راهبردی و جدی تهران است.
اصلاح ساختار بودجه مهمترین دغدغه مجلس یازدهم بوده است
رئیس مجلس در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی:
قالیباف با تأکید بر اینکه اصلاح ساختار بودجه مهمترین دغدغه مجلس یازدهم بوده، گفت: برای رسیدن به این هدف، تلاش زیادی صورت گرفته و نتایجی نیز حاصل شده که البته به دلیل ضرورت قانونی، نیاز به همکاری دولت‌ها دارد.
بیانیه ایران درباره توقیف بار کشتی ایرانی در یونان/ اقدام یونانی‌ها دزدی دریایی است
سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مرجع حاکمیت دریایی کشور نسبت به اقدام دولت یونان در رابطه با نگه داشتن کشتی با پرچم جمهوری اسلامی ایران و توقیف بار آن، واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای از دولت یونان خواست که فوراً به تعهدات بین‌المللی خود عمل کند.
اولویت‌های دولت جدید را در نشست داووس تبیین می‌کنم
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه در بدو ورود به زوریخ برای شرکت در نشست مجمع جهانی اقتصادی گفت: اولویت‌های جمهوری اسلامی ایران در دولت جدید را در این نشست تبیین خواهد کرد.
جهل‌زدایی از جاهلیت مدرن و بیداری اسلامی منطقه از برکت خون شهداست
رئیس جمهور در کنگره ملی شهدای روحانی در قم:
حجت‌الاسلام رئیسی گفت: جهل‌زدایی امروز از جاهلیت مدرن و بیداری اسلامی منطقه از برکت خون پاک شهداست.
دولت تصمیمات خود را با همراهی و هماهنگی مجلس اجرایی می‌کند
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
حسینی گفت: دولت سیزدهم برخلاف رویه حاکم در دوره گذشته که در آن به مردم و نمایندگان مجلس بی توجهی می‌شد، اصرار دارد که تصمیات خود را با اطلاع و نظر مردم و همراهی و هماهنگی با مجلس شورای اسلامی اتخاذ و اجرایی کند.
سربازان وطن، مردانه جنگیدند و وجبی از خاک وطن، کم نشد
یادداشت/ طحان نظیف
سربازان فداکار وطن، مردانه جنگیدند. خون‌ها ریخته شد و سینه‌ها از گلوله شکافت، اما وجبی از خاک خوزستان و بهتر بگویم وجبی از خاک وطن، کم نشد.
صفحه  از ۲۹۱۲
پربیننده ها