اخبار داخلی
اخبار داخلی
ماهواره‌های «ناهید ۲، سامان ۱ و پارس ۱» در سال ۱۴۰۳ پرتاب می‌شوند
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: اتمام نمونه دوم ماهواره پارس ۱، تکمیل تست‌های نهایی ماهواره ناهید ۲ و سامان ۱ و آماده‌سازی آن‌ها برای پرتاب و نیز تجاری‌سازی دستاوردها در سطح بین‌المللی از دیگر برنامه‌های مهم ما در سال ۱۴۰۳ است.
تقویت همکاری‌های ایران و پاکستان در مبارزه با تروریسم/ کشورهای آزادی‌خواه باید برای توقف جنایات رژیم صهیونیستی تلاش کنند
حجت‌الاسلام رئیسی در مکالمه تلفنی با رئیس جمهور پاکستان:
رئیس جمهور تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را غمی سنگین برای همه آزادگان جهان دانست و بر ضرورت تلاش مشترک کشورهای آزادی‌خواه و مستقل برای اعمال فشار مؤثر به‌منظور توقف جنایات این رژیم کودک‌کش تأکید کرد.
دفاع مشروع با هدف تنبیه متجاوز یک ضرورت است
امیرعبداللهیان:
وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با همتای آلمانی خود گفت: وقتی رژیم اسرائیل با نقض حقوق بین‌الملل و کنوانسیون‌های وین، مصونیت افراد و اماکن دیپلماتیک را به طور کامل نقض می‌کند، دفاع مشروع با هدف تنبیه متجاوز یک ضرورت است.
رهبران مقاومت همراه با ملت خود در خط مقدم فداکاری قرار دارند
رئیسی:
رئیس جمهور در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: رهبران مقاومت با این فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها همراه با ملت خود در خط مقدم آزادسازی قدس شریف قرار دارند.
سخنان رهبر انقلاب رژیم صهیونیستی را در پرتگاه خطرناک قرار داده است
کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
قنادباشی با تاکید براینکه در قضیه تنبیه رژیم صهیونیستی زمان به نفع جمهوری اسلامی ایران است چراکه دشمن توانمندی و قابلیت خود را از دست می‌دهد، گفت: کارشناسان دنیا معتقدند، مواضع و سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز عید فطر درخصوص تنبیه رژیم صهیونیستی، این رژیم کودک‌کش را در پرتگاه خطرناک‌تری قرار داده است.
مقامات لشکری و کشوری شهادت فرزندان و نوه‌های اسماعیل هنیه را تسلیت گفتند
در پیام‌های جداگانه‌ای؛
مقامات لشکری و کشوری با صدور پیام‌های جداگانه‌ای شهادت فرزندان و نوه‌های رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی - حماس در حملات رژیم صهیونیستی را تسلیت گفتند.
تماس‌های تلفنی امیرعبداللهیان با همتایان خود در ۵ کشور منطقه
وزیر امور خارجه ایران طی دیشب و امروز با وزرای خارجه پنج کشور منطقه شامل عربستان، عراق، امارات، قطر و ترکیه تلفنی گفت‌وگو کرد.
آخرین تحولات منطقه‌ای و اوضاع فلسطین بررسی شد
در گفت‌وگوی تلفنی هاکان فیدان با امیرعبداللهیان؛
وزرای امور خارجه ایران و ترکیه طی تماس تلفنی، در خصوص روند توسعه روابط تهران و آنکارا، همچنین آخرین تحولات منطقه‌ای به خصوص اوضاع فلسطین گفتگو و تبادل نظر کردند.
مدیریت آب مساله بسیار مهمی برای زندگی مردم است
رییس جمهور:
حجت الاسلام رئیسی گفت: مدیریت آب مساله بسیار مهمی برای زندگی مردم است.
پیام تسلیت رئیس جمهور به رئیس دفتر سیاسی حماس
حجت‌الاسلام رئیسی با صدور پیامی خطاب به اسماعیل هنیه شهادت تعدادی از اعضای خانواده وی ردر جریان حمله رژیم صهیونیستی تسلیت گفت.
پربیننده ها
آخرین اخبار