به روز شده در: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۲۲
اخبار داخلی
اخبار داخلی
عضویت ایران در گروه بریکس به زودی محقق می‌شود
رئیس جمهور:
حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به اتصال ایران به زیرساخت‌های سازمان شانگهای، اتحادیه اوراسیا و فراهم‌شدن مقدمات عضویت ایران در گروه بریکس، گفت: امروز در بازارهای دنیا حضور داریم و مسؤولان عالی برخی کشورها رسما بسیاری از تولیدات ما را درخواست دارند.
کسانی که ادعا می‌کنند زبان دنیا را بلدند بهتر است زبان آموزه‌های دینی را نیز فرا گیرند
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:
حسینی در واکنش به اظهارات اخیر ظریف گفت: کسانی که ادعا می‌کنند زبان دنیا را بلد هستند، بهتر است زبان آموزه‌های دینی و قرآن را نیز فرا بگیرند.
وزیر امور خارجه حرم مطهر حضرت معصومه (س) را زیارت کرد
وزیر امور خارجه روز جمعه در جریان سفر به شهر مقدس قم بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه (س) را زیارت کرد.
مصوبه دولت برای واردات دو هزار دستگاه اتوبوس کارکرده ابلاغ شد
از سوی معاون اول رئیس جمهور؛
مخبر مصوبه دولت برای واردات دو هزار دستگاه اتوبوس بین شهری کارکرده با عمر کمتر از پنج سال را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.
رئیس جمهور: مسوولان برای خدمت به مردم خواب نداشته باشند
حجت‌الاسلام «رئیسی» گفت: گره‌گشایی از کار مردم برای ما مسوولان افتخار است؛ در شب‌های عملیات دوران دفاع مقدس رزمندگان خواب نداشتند و امروز هم چنین شرایطی است که باید تمامی مسوولان برای خدمت به مردم خواب نداشته باشند.
دشمنان از امید و ایمان ملت ایران ضربه خورده‌اند
خطیب جمعه تهران:
حجت‌الاسلام «حاج‌علی‌اکبری» گفت: ایمان ‌و امید است که امروز بیش از همیشه در معرض آماج حمله دشمنان ایران و اسلام قرار دارد و ضربه‌هایی که دشمنان خورده‌اند، از ایمان و امید ملت ایران بوده است.
ایستگاه راه آهن خاوران پس از ۲۲ سال افتتاح شد/ رئیسی: اهتمام دولت برای تحقق آسایش و رفاه مردم
ایستگاه راه‌آهن خاوران با حضور رییس‌جمهور و مسئولان ملی و مسئولان استان آذربایجان شرقی، پس از ۲۲ سال به بهره‌برداری رسید.
شماره ۳۹۶ هفته‌نامه «خط حزب‌الله» منتشر شد
شماره سیصد‌‌ و‌‌ نود‌‌ و‌ ششم هفته‌نامه «خط‌ حزب‌الله» با عنوان «مجاهد مؤمن امیدوار» منتشر شد.
ضرورت اهتمام بیشتر فعالان فرهنگی به «جهاد تبیین»
رئیس جمهور تأکید کرد؛
حجت‌الاسلام رئیسی با تاکید بر اهمیت نقش فعالان فرهنگی استان در روشنگری و تبیین ابعاد جنگ شناختی دشمن برای مردم، گفت: فعالان فرهنگی باید اهتمام بیشتری به نقش‌آفرینی در جهاد تبیین داشته باشند.
حفظ جمهوریت و اسلامیت نظام در گروی صیانت از شورای نگهبان/ آیا نهاد صیانت‌کننده از قانون اساسی فقط در جمهوری اسلامی پیش‌بینی شده است؟
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
اصولا همه نظام‌های سیاسی دنیا برای صیانت از قانون اساسی که حاصل میثاق ملی و اراده افراد یک جامعه برای مدیریت سیاسی است، یک نهاد نظارتی مدنظر داشته‌اند که این مهم را پیگیری کند.
صفحه  از ۳۴۷۱
پربیننده ها
آخرین اخبار