به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۴
حماسه و جهاد
مدافع حرم
بی‌تابی فرزند شهید در فراق دستِ گل‌پروری که بر زمین افتاد+ فیلم
ماجرا به‌صورت کوتاه، از این قرار است، آن پسر بچه‌ای که به حاج‌قاسم گل می‌دهد، فرزند شهید مدافع حرم «حسن بواس» است که وقتی پدرش شهید شد، نوزاد بود تا این‌که وقتی کمی از راز و رمز خلقت خبردار شد، به وی گفتند که حاج‌قاسم پدرت است. حالا این روزها همان پسری که به پدر خود بر سر نماز گل داد، بهانه پدر می‌گیرد.
«هنر مردم ایران» فرصت‌سازی از تهدیدها/ ترامپ هرگز تصور نمی‌کرد با ترور «سلیمانی» باعث وحدت در ایران شود
دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
«مجتبی شاکری» گفت: تصور دشمن این بوده که ما با شهادت حاج قاسم سلیمانی دچار یک عقب‌گرد در مقابل آمریکا می‌شویم و نوعی ترس در مردم ما ایجاد می‌شود، اما آن‌ها اسلام و عاشورا را نمی‌شناسند و جهلی که نسبت به مردم و انقلاب ما دارند موجب تصمیم‌گیری‌هایی از این دست می‌شود.
شهادت از سیره «سلیمانی» مکتب ساخت/ آمریکا با ترور سردار سلیمانی ذات حقیقی خود را برملا کرد
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
شهادت سردار سلیمانی آغازی برای نابودی آمریکا در منطقه است، راهی که سردار با سرخی خونش ایجاد کرد و سربازانش ادامه خواهند داد و سرانجام این غده سرطانی از سینه تاریخ پاک خواهد شد.
«و بدانند دشمنان زنهـار!، کلنا قاسم سلیمانی‌»
سروده جانباز فاطمیون در وصف شهید حاج قاسم سلیمانی؛
سید علی‌اصغر حسینی از جانبازان فاطمیون به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی قطعه شعری را سروده و به روح پر فتوح ایشان تقدیم کرده است.
آخرین دست‌نوشته سردار سپهبد شهید «قاسم سلیمانی» + عکس
سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در آخرین سفرش به سوریه، چند ساعت قبل از شهادت، دست‌نوشته‌ای را از خود به یادگار گذاشته است.
بازخوانی چهار «شهادت جریان‌ساز» در تاریخ انقلاب اسلامی
در تاریخ معاصر شهادت شخصیت‌های شناخته‌شده و گاه گمنامی ثبت شده که اثرگذاری و جریان‌سازی بی‌بدیلی داشته‌اند. شهادت آیت‌الله مصطفی خمینی از جمله این نمونه‌هاست که طوفان انقلاب را سهمگین‌تر کرد.
آیین بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود
آیین بزرگداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان، فردا برگزار می‌شود.
هیچ جریانی نمی‌تواند یاد سردار سلیمانی را به فراموشی بسپارد
بیانیه ۱۵۰۰ چهره برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی؛
در بیانیه یک هزار و ۵۰۰ چهره برجسته و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی آمده است: هیچ حادثه و جریانی نمی‌تواند و نباید یاد و نام سردار سلیمانی و رستاخیز عظیم ملت‌ها در مراسم تشییع پیکر مطهر آن سردار را به فراموشی بسپارد.
قول دبیرکل نُجَبا به دختر شهید سلیمانی
شیخ اکرم الکعبی با حضور در منزل سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه جبهه مقاومت به زودی انتقامی سخت از عاملان این اقدام تروریستی می‌گیرد، به دختر وی قول داد که «عراق دیگر برای آمریکایی‌ها، مزدوران و دوستداران آن‌ها امن نخواهد بود».
سردار شهید «قاسم سلیمانی» برای امت اسلامی پدری کرد
سردار حسین اسدالهی:
رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: شهادت حاج «قاسم سلیمانی» موجب شد تا همه احساس کنند که پدرشان را از دست داده‌اند؛ چرا که حاج «قاسم سلیمانی» برای امت اسلامی پدری کرد.
صفحه  از ۱۵۸
پربیننده ها
آخرین اخبار