به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
حماسه و جهاد
مدافع حرم
آمادگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای  همکاری با پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سلیمانی
سردار «کارگر» مطرح کرد؛
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در نخستین جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تمام ظرفیت‌ها، آماده همکاری با این پژوهشگاه هستیم.
ماموریت‌های «پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی» تشریح شد
سردار سرلشکر پاسدار «سیدیحیی صفوی» در نخستین جلسه هیئت امنای پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به تشریح ماموریت‌های این پژوهشگاه پرداخت.
رزمندگان فاطمیون دست از آرمان‌های خود بر نداشته‌اند
فاطمیون در حال حاضر به عنوان یک نیروی رسمی حافظ صلح به دعوت دولت و ملت سوریه در این کشور حضور دارد، نیروهایش طبق برنامه عمل می‌کنند و خود را برای عملیات‌های وسیع و بزرگی در آینده نزدیک مهیا می‌نمایند، این برنامه‌ریزی‌ها و انسجام نیروها که در سکوت خبری انجام می‌شود.
موزه و سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد قاسم سلیمانی افتتاح شد
با حضور سرلشکر باقری؛
موزه و سراسرنمای مقاومت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از فرماندهان عالیرتبه نیرو‌های مسلح افتتاح شد.
جزئیات مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم «جواد قاسمی» اعلام شد
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «جواد قاسمی» ۲۶ تیر از محل ناحیه مقاومت بسیج کاشان تشییع و در گلزار شهدای دارالسلام این شهر به خاک سپرده می‌شود.
پیکر شهید مدافع حرم «علی علیزاده» به آغوش خانواده‌اش بازگشت+ تصاویر
پیکر مطهر شهید مدافع حرم «علی علیزاده» از رزمندگان لشکر فاطمیون، پس از سه سال به آغوش خانواده‌اش بازگشت.
اعلام جزئیات مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم «ابراهیم اسمی»
مراسم استقبال و وداع با پیکر مطهر شهید مدافع «ابراهیم اسمی»، ٢٣ تیر از مقابل درب منزل این شهید والامقام واقع در شهرستان «فردیس» برگزار می‌شود.
شهیدی که قبل از شهادتش شهید شد!+ فیلم
یکی از دوستان شهید «علی جمشیدی» درباره این شهید والامقام در دوران حیات پر برکت وی، گفته است: «ایشان را که می‌بینید شهید زنده هستند و یک مدت دیگر شهید می‌شوند؛ حالا کِی‌اش را اللهُ اعلم؛ ولی شهید می‌شوند».
هر جا جهادی فعالیت کردیم به پیروزی رسیدیم
بهروز اثباتی:
رئیس اداره عملیات روانی و مقابله با تهدید نرم ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: در این ۴۰ سال فرآیند‌هایی که در دفاع مقدس شکل گرفت همچنان سیر صعودی و تداوم کیفی خودش را حفظ کرده است. به‌طور نمونه شاهد هستیم هر جا که اساساً ما به سبک جهادی وارد می‌شویم سرتاسر توفیق در آن هست.
مراسم گرامی‌داشت شهید مدافع حرم «ابوالفضل نیکزاد» برگزار می‌شود
مراسم گرامی‌داشت سومین سالگرد شهادت مدافع حرم «ابوالفضل نیکزاد»، ۲۰ تیر در قطعه ۵۳ بهشت زهرا (س)، بر سر مزار این شهید والامقام برگزار می‌شود.
صفحه  از ۱۶۷
پربیننده ها